• پنجشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 985-3690-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

دادستان کهگیلویه:

ترویج فرهنگ بی حجابی توسط عده ای روشنفکرنما

دادستان کهگیلویه با بیان اینکه امروزه فرهنگ غرب به سمت فرهنگ ایرانی اسلامی در حرکت است، گفت: متاسفانه برخی روشنفکران جامعه ما در حال ترویج فرهنگ بدحجابی غرب در کشور هستند.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، فرشید روشندل در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر از سازمان های مردم نهاد به عنوان یک سازمان تاثیرگذار در لایحه های اجتماعی نام برد و افزود: آیا اصلا این سازمان در دهدشت در ستاد امر به معروف فعالیت می کند یا نه.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه خود استان باید جلسات مشترک سیاست ها و خط مشی های کلی و اساسی را ارایه نماید، گفت: در یک سال گذشته چنین خط و مشی های ارائه نشد و اگر شد ما در چنین نشستی دعوت نشده ایم.

وی خواستار شناسایی، ریشه یابی و ترک منکرات شد و با توجه به در پیش روی بودن واقعه غدیر به عنوان عید اکبر مسلمانان و ایام محرم و صفر بیان کرد: لازم است همه نهادها و ارگان ها و مسئولین فرهنگی شهرستان درجهت گرامیداشت این شعائر با برنامه ریزی دقیق و صحیح نسبت به سال های قبل تلاش مضاعف نمایند و مخصوصا از ظرفیت مساجد و هیات های مذهبی که همیشه پایه ثابت این فعالیتها بوده اند ضمن تقویت آنها بیشتر و متنوع تر استفاده شود.

روشندل با بیان اینکه امروزه فرهنگ غرب به سمت فرهنگ ایرانی اسلامی در حرکت است، عنوان کرد: متاسفانه برخی روشنفکران جامعه ما در حال ترویج فرهنگ بدحجابی غرب در کشور هستند.

وی بدحجابی را مسئله یک روز و دو روز ندانست و خاطرنشان کرد: باید این مسئله به صورت اساسی حل شود.

دادستان کهگیلویه با بیان اینکه زیرساخت های ورزشی، رفاهی و تفریحی در دهدشت ضعیف است، بیان کرد: باید محیط هایی برای تفریح سالم نوجوانان، جوانان و حتی خانواده ها ایجاد شود تا به بالارفتن شور و نشاط و سلامت جوانان کمک کند.

روشندل موسیقی های غیرمجاز را یادآور شد و با بیان اینکه متولیان امر با پخش بروشور از پخش این آهنگها خودداری نمایند، ادامه داد: استریوهایی که هنگام اذان، موسیقی غیرمجاز پخش کنند با مسئولیت خودم پلمپ خواهم کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری یادواره های شهدا در شهرستان کهگیلویه که تاثیر به سزایی در گرایش جوانان به معنویت و معارف اسلامی دارد پیشنهاد برگزاری نمایشگاه دائم با موضوع شهید و فرهنگ شهادت را داد تا از این طریق در تقویت آموزه های دینی و ترویج فرهنگ صحیح اسلامی اقدامی اثرگذار و دائمی گردد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: