• جمعه ۲۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-7314-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندارد کهگیلویه و بویراحمد:

وضعیت خدمات رسانی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج رضایت بخش است


استاندار کهگیلویه و بویراحمد که عصر روز پنجشنبه،۲۷ تیرماه به همراه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و برخی مدیران استانی به صورت سرزده از بخشهای مختلف قلب⁦،نوزادان، اورژانس، زنان و دیگر بخشهای بیمارستانی امام سجاد بازدید کرد، گفت: وضعیت خدمات رسانی و بهداشتی و درمانی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج به بیماران، همراهان و پرسنل رضایت بخش است.
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی استانداری حسین کلانتری در ادامه با اشاره به دیدگاه های مراجعان در زمان این بازدید افزود: بیماران و همراهان آنها از خدمات رسانی در این بیمارستان راضی هستند که جای تقدیر از پرسنل این مرکز درمانی دارد و امیدواریم این خدمات و به ویژه تکریم و احترام بیماران و همراهان بیمار تداوم داشته باشد..
وی اظهار کرد: خدمات طرح تحول سلامت به عنوان یکی از برجسته ترین خدمات نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید از نظر تجهیزاتی و نوع خدماتی در این بیمارستان خود را نشان داده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد طرح تحول سلامت را یکی از موفق ترین طرحهای درمانی و بهداشتی از سوی دولت در سالهای اخیر ارزیابی و خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح در کشور بخش زیادی از مشکلات درمانی بیماران و مراجعه کنندگان بیمارستانی حل شد.
کلانتری  به راه اندازی بخش قلب این بیمارستان که اخیراً راه اندازی شده، اشاره کرد و ادامه داد: بخش تجهیزاتی و انواع خدمات بهداشتی و درمانی در این بخش رضایت بخش بوده و البته انتظار می رود مسئولان بیمارستان نسبت به توسعه آن بیشتر تلاش کنند.
وی مشکلات ترافیکی این بیمارستان از ورودی پارک مهرورزی را یادآور شد و با اشاره به راکد بودن طرح ساماندهی مشکلات ترافیکی خواستار شتاب بخشی به این طرح و حل معضل دسترسی شهروندان به این بیمارستان شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به دیدار اخیر خود با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اشاره و از سفر وزیر به استان کهگیلویه و بویراحمد در آینده نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد: این سفر بتواند نقش اثرگذاری در بهبود خدمات رسانی در حوزه درمان و بخشهای مختلف بهداشتی در شهرها و روستاهای استان داشته باشد.
لازم به ذکر است که استاندار در حاشیه این بازدید دو ساعته علاوه بر دیدار با پرسنل و کادر پزشکی بیمارستان با برخی همراهان بیمار و بیماران بستری به گفتگو پرداخت و دستوراتی در جهت رفع مشکلات آنان صادر کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: