• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-6714-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران منصوب شد+عکس

طی حکمی از سوی سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد کهگیلویه وبویراحمد گشتاسب خلیلی پور به عنوان سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران منصوب شد.
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل روابط عمومی بنیاد شهید استان، احمد بهرامی معاون فرهنگی بنیادشهید وامورایثارگران کهگیلویه وبو یراحمد  با اشاره به نقش مؤثر خانواده‌های معظم شهیدان در تداوم انقلاب اسلامی ایران گفت: عزت، اقتدار و امنیت کشور مرهون جان‌فشانی شهدا و ایثار خانواده‌های آنها ست و در شرایط حساس کنونی نیز کشور همچون گذشته نیازمند حمایت‌های ایثارگران  
است.
بهرامی افزود: اگر باور داشته باشیم سازمان یک موجود زنده است به این دلیل که اجزای آن را انسان‌ها تشکیل می‌دهند، باید بپذیریم جابجایی، بهبود و تغییر در یک سازمان نشانه حیات و پویایی آن سازمان است.
وی افزود: مدیر خوب باید آرامش زندگی مردم را تأمین و تضمین و عدالت را رعایت کند. جابجایی‌های مدیریتی آزمون مهمی هستند و مدیریت عرصه و میدانی برای امتحان و آزمون است و بعضی از ظرفیت‌های افراد تنها در عرصه مدیریت بروز و ظهور پیدا می‌کند و جابجایی‌های مدیریتی عنصری فعال‌کننده برای این ظرفیت‌هاست.
وی ضمن تقدیر از خصوصیات اخلاقی، تعهد، اخلاص و تلاش بی وقفه سیروس باوی رئیس سابق  بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: بدون شک ایشان با بهره‌مندی از سرمایه اجتماعی و اعتماد و رضایت جامعه ایثارگری خدمت کردند و تبریک ما به جناب آقای خلیلی پور  به خاطر توفیق مسئولیت، اعتماد و اطمینان و رضایت جامعه ایثارگری است.
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد خطاب به کارکنان بنیادگچساران و جامعه ایثارگران این شهرستان، اضافه کرد: تحمل این بار سنگین با همکاری شما و همیاری و همدلی امکان‌پذیر می‌شود و کمک، همت، اعتماد و مردانگی شما قشر عزیز جامعه می‌تواند این مسیر را برای برادر بزرگوارمان هموار کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: