• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-5514-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

آیا جنگل‌خواری در محور"یاسوج- شیراز" پایان می‌یابد؟+تصاویر

مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیگیر زمین خواری‌ها و کوه خواری‌های محور "یاسوج- شیراز" در محدوده روستای "پریکدان" تا حدود گردنه "مله شوره" هستیم.

«غلامحسین حکمتیان اصل» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد در خصوص زمین خواری و کوه خوازری در محور "یاسوج- شیراز" در محدوده روستای "پریکدان" تا حدود گردنه "مله شوره" افزود:

وی اظهارکرد: منابع طبیعی برای همه این موارد تشکیل پرونده داده است که در هفته آینده حکم آنها اجرا و رفع تصرف و قلع و قمع می شوند.

مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: منابع طبیعی پیگیر و دنبال زمین خواری‌ها و کوه خواری‌های در محور "یاسوج- شیراز" در محدوده روستای "پریکدان" تا حدود گردنه "مله شوره" است.

حکمتیان اصل تصریح کرد: پرونده برخی از این موارد به مراجع قضایی ارسال شده و در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: همچنین طی هفته گذشته حدود 3000 درخت که به منظور تصرف عرصه های منابع طبیعی و در بطن جنگل و بین درختان بلوط کاشت شده بودند را قطع و رفع تصرف کردیم.

مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: برای این متخلف تشکیل پرونده و به مراجع قضایی معرفی شده اند.

به گزارش ایسنا، زمین خواران و کوه خواران در محور "یاسوج- شیراز" در محدوده روستای "پریکدان" تا حدود گردنه "مله شوره" با تخریب جنگلها و درختان بلوط در بین این درختان اقدام به کاشت درختان، ایجاد باغ، دیوار کشی و ساخت ویلا کرده اند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: