• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-5414-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

شهردار یاسوج خبر داد

راه اندازی سامانه پایش تصویری شهر یاسوج در آینده نزدیک

شهردار یاسوج از راه اندازی سامانه پایش تصویری در آینده نزدیک در این شهر خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد نستهن مقدم در نشست خبری با خبرنگاران افزود: زیرساخت‌های این حوزه در مراحل تکمیل قرار داشته و در آینده‌ای نزدیک تحقق نصب دوربین‌های پایش و ارتقای کنترل‌های ترافیکی و بهبود وضعیت امنیت شهری را خواهیم داشت.

وی اظهارکرد: طرح جامع ترافیک مرکز استان در مرحله اولیه و آماری تکمیل شده و برای تصویب به شورای ترافیک استان ارسال می‌شود.

شهردار یاسوج با بیان اینکه شهرداری یاسوج اجرای طرح‌های مختلفی را در سال ۹۸ عملیاتی کرد، خاطرنشان کرد: امروز ۲۸ سال از مصوبه پروژه ۴۵ متری می‌گذرد و گام اصلی در ایجاد پروژه، ایجاد توافق با شهروندان بوده و اقدامات مناسبی با تحقق فعل خواستن اجرایی شد.

مقدم با اشاره به اینکه ۸۰ درصد توافقات و آزادسازی پروژه ۴۵ متری انجام شده است، تصریح کرد: تکمیل عملیات جدول کشی و زیرسازی برخی مناطق این پروژه را شاهدیم.

وی از اجرای ۴۲ میلیارد تومان پروژه در حوزه عمران شهری طی سال ۹۷ خبر داد و بیان کرد‌: در سه ماهه ابتدایی سال جاری در یک اقدام خوب، ۲۵ میلیارد تومان پروژه با محوریت نهضت آسفالت به بهره برداری رسید.

شهردار یاسوج ادامه داد: تحقق ۱۷۰ هزار متر مربع آسفالت، از دیگر خروجی‌های حوزه بهسازی معابر است.

مقدم عنوان کرد: طی ۱۵ ماه اخیر، ۶۷ میلیارد تومان پروژه در شهر یاسوج به بهره برداری رسید و برای سال ۹۸ ، پروژه‌های خوبی تقدیم شهروندان خواهد شد.

وی  از پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه پل چهارم بشار خبرداد و گفت: همچنین فازهای دیگر این پروژه با اتصال به مناطق سروک عملیاتی خواهد شد. روان سازی ترافیک از جمله مزایای این پروژه مهم است.

شهردار یاسوج با تاکید بر اجرای کارهای با کیفیت در حوزه فضای سبز، تصریح کرد: با توجه به ضرورت ارتقای ظرفیت‌ها، ۱۵ هکتار اصلاح چمن در فضای سبز مرکز استان اجرایی شد. ارتقای المان‌های شهری و فضا سازی ها از دیگر اقدامات انجام شده است.

مقدم با بیان اینکه طی ۲۲ ماه گذشته وقوع حوادثی در مرکز استان را داشته ایم، اظهارکرد: وقوع زلزله و سیلاب از جمله حوادثی است که با تلاش شبانه روزی تیم‌های امدادی و خدماتی، تلاش‌هایی برای بازگشت شرایط به وضعیت عادی و جلوگیری از بروز خسارت‌های این حوادث اجرایی شد.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگ عشایر در مرکز استان، اضافه کرد: تعامل دستگاهی بسیار مناسبی در برگزاری این جشنواره شکل گرفت و آماده سازی فضا نیز به شکل مطلوبی عملیاتی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: