• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-5314-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

تامین اجتماعی در توسعه و رفاه جامعه نقش مهمی ایفا می کند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان تامین اجتماعی در توسعه و رفاه جامعه نقش مهمی ایفا می کند و تلاش های این سازمان برای خدمت به بیمه شدگان و بازنشستگان ، ارزشمند و اثرگذار است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی استان حسین کلانتری در دیدار با مدیرکل و مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با تبریک هفته تامین اجتماعی، افزود: جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی متنوع و گسترده است و این سازمان نقش بسیار مهمی در توسعه و رفاه جامعه ایفا می کند.

وی با اشاره به خدمات دهی این سازمان در بخش های مختلف، اظهارکرد: تلاش تامین اجتماعی در خدمات دهی به بیمه شدگان و بازنشستگان اقدامی ارزشمند و اثرگذار است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حوزه درمان نیز کارهای بزرگی انجام شده است، خاطرنشان کرد: این خدمات دهی  باید پیوسته و به صورت کمی و  کیفی گسترش و توسعه یابد.

کلانتری با اشاره به نگاه خاص امام خمینی(ره) به مسئله درمان و معیشت مردم، تصریح کرد: یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری از دولت ها رسیدگی به امور درمانی مردم است و همواره بر این مهم تاکید داشته اند.

وی با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی سلامت و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه " بیمار جز دغدغه بیماری نباید رنج دیگری داشته باشد"، ادامه داد: اجرای طرح تحول سلامت تحولی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه خدمات تامین اجتماعی قابل توجه است، بیان کرد: این خدمات ارزشمند است و امیدواریم با تلاش مدیران و کارکنان این سازمان و گسترش چتر حمایتی تامین اجتماعی و افزایش کمیت و کیفیت خدمات ، به نقطه مطلوب برسد .

به گزارش ایسنا، در این دیدار نورمحمدی، مدیرکل تامین اجتماعی استان و اکبری، مدیر درمان تامین اجتماعی استان، نیز گزارشی از خدمات این سازمان به بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران ارایه کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: