• سه شنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-784-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

افزایش اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی کهگیلویه و بویراحمد به ۱۶۱۱ میلیارد تومان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی استان به ۱۶۱۱ میلیارد تومان خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد حسن نوروزی در نشست شورای برنامه ریزی استان، افزود: اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی استان طی سال گذسته ۱,۳۹۷ میلیارد تومان بود .

وی از رشد ۱۸ درصدی اعتبارات هزینه‌ای استان طی سال جاری خبر داد و اظهارکرد: مجموع اعتبارات کل عمرانی (استانی و ملی) به ۱,۳۴۸ میلیارد تومان رسید . این بخش از اعتبارات نیز با افزایش رو به رو بوده است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: طی سالهای اخیر نگاه ویژه دولت به استان‌های کمتر توسعه یافته را شاهد بودیم که استان ما در بهترین وضعیت ابلاغ قرار دارد و این مهم نتیجه توجه دولت، مدیریت اجرایی و پیگیری‌های متولیان است .

نوروزی تصریح کرد: توزیع ۵۴۵ میلیارد تومان اعتبار از محل‌های مختلف طی جلسه شورای برنامه ریزی استان آغاز شده است .

وی به وجود بیش از ۲۰۰۰ پروژه نیمه تمام در استان اشاره و اضافه کرد: اولویت بندی تکمیل پروژه‌ها بر اساس پیشرفت فیزیکی با شناسایی پروژه‌ها عملیاتی می‌شود .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار جلوگیری از خردسازی اعتبارات و تعمیم به پروژه‌های با پیشرفت پایین و خرد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: