• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-990-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اجرای 7 پروژه عمرانی در دهدشت

شهردار دهدشت گفت: 7 پروژه عمرانی در سطح این شهرستان فعال است.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، اسفندیار برخه در جمع خبرنگاران از اجرای ۷ پروژه عمرانی در سطح شهر خبر داد و بیان کرد: عملیات اجرایی این تعداد پروژه با اعتباری بالغ بر 67 میلیارد ریال آغاز شده است.
شهردار دهدشت پروژه‌های عمرانی شهر را شامل روکش و ترمیم آسفالت معابر، ترمیم و توسعه فضای سبز، تعریض و اسفالت جاده آرامستان جدید،سنگفرش معابر و پیاده‌روها و زیرسازی آسفالت معابر عنوان کرد.
برخه با بیان اینکه زیرسازی،  روکش و ترمیم آسفالت معابر از طریق مناقصه به پنج پیمانکار واگذار شده است، گفت: نهضت آسفالت با بکارگیری پنج پیمانکار در سطح معابر و خیابان‌های شهر دهدشت در حال انجام است.
وی تصریح کرد: در این طرح 80 هزار متر مربع از خیابانهای اصلی میدان جهاد تا میدان شهید شیرودی و دیگر نقاط شهر روکش و اسفالت می‌شود.
برخه عنوان کرد: معابر و خیابان‌های شطرنجی در سطح شهر شناسایی شده و کار ترمیم آنها با تراشه قسمت آسیب‌دیده در حال اجراست و در مرحله بعد آسفالت خواهد شد.
وی با اشاره به جاده دسترسی به آرامستان که سالها دغدغه شهروندان بوده است اظهارکرد: تعریض، بهسازی و آسفالت این جاده با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در دو فاز در حال اجراست.
‌شهردار دهدشت اضافه کرد: ساماندهی پارک‌ها و توسعه فضای سبز نیز با  اعتبار ۴ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال  در حال اجراست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: