• یکشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-614-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

هشتمین اهداء عضو کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۷ انجام شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از هشتمین مورد اهداء عضو در استان کهگیلویه و بویراحمد در سال۹۸ خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد دکتر غلامعباس سبز در جمع خبرنگاران گفت: مرحومه زلیخا جمعه پور مادر مومنه ۵۲ ساله ساکن لنده، هشتمین  پیام آور ایثار و گذشتِ استان در سال۹۸ بود  که به علت سانحه رانندگی  دچار مرگ‌مغزی شد اما با بزرگ منشی خانواده های  ایثارگر جمعه پور و قاسمی به هموطنانش جانی دوباره بخشید.
وی اظهارکرد: خانواده های  فرهیخته و ایثارگرِ جمعه پور و قاسمی در لحظاتی سخت و جانکاه ،با تصمیمی انسانی،  جان  دوباره ای به هم وطنان  نیازمندشان بخشیدند.
سید سینا سعیدی، مسئول تیم فراهم آوری پیوند دانشگاه علوم پزشکی نیز ضمن تقدیر و تشکر از خانواده های جمعه پور و قاسمی گفت: این مادرمومنه و مهربان درتاریخ ۲۹خرداد بر اثر خونریزی مغزی ناشی از سانحه رانندگی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام خمینی دهدشت بستری شد.
وی افزود: بعد از تایید مرگ مغزی این مرحومه، تیم فوق تخصصی پیوند اعضاء مرکز ابوعلی سینا شیراز اولین ساعات صبح یکشنبه، ۲ تیرماه ۹۸  در بیمارستان امام‌خمینی دهدشت حضور یافتند و با همکاری تیم پیوند اعضاء استان‌ کهگیلویه و بویراحمد، برداشت اعضاء را انجام دادند  تا با اهداء آنها به هموطنان نیازمند، زندگی دوباره بخشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: