• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-9490-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

دستگیری 223 قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون ماموران انتظامی این شهرستان ۲۲۳ قاچاقچی، نگهدارنده، توزیع کننده و مصرف کننده مواد مخدررا درشهرستان دستگیر کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ سید محمد موسوی در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر گچساران افزود: از ابتدای سالجاری تا کنون بالغ بر ۱۴۶ کیلو و ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر در اجرای طرح‌های پاک‌سازی نقاط آلوده در شهرستان گچساران کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون ماموران انتظامی این شهرستان ۲۲۳ قاچاقچی، نگهدارنده، توزیع کننده و مصرف کننده مواد مخدررا در گچساران دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: از این تعداد افراد دستگیر شده ۲۰ نفر قاچاقچی، 140 نفرتوزیع‌کننده و خرده ‌فروش و نگهدارنده مواد مخدرو ۶۳ نفر نیز معتاد بوده است.

موسوی عنوان کرد: تعداد معتادان و خرده فروشان دستگیر شده در این شهرستان نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۶ درصد افزایش یافته است.

وی گفت: در همین راستا و در همین مدت زمان نیز 45 خودرو توقیف و 3 باند مواد مخدر منهدم شده است.

 فرماندار گچساران نیز در این جلسه خاطر نشان کرد: مواد مخدر باعث ضربه زدن به خانواده و جامعه و افراد می شود.

علی خوان پایه بیان کرد: شهرستان گچساران در عرصه مبارزه با مواد مخدر در سال گذشته رتبه اول را در بین شهرستان های هشت گانه استان به خود اختصاص داده است.

وی افزود: این موفقیت با تلاش‌ها و هماهنگی دستگاه‌های متولی امر بویژه ستاد مبارزه با موادمخدر کسب شد.

فرماندار گچساران ادامه داد: دهیاران حلقه ارتباطی مردم با مسئولان هستند که  می توانند  در حوزه پیشگیری و درمان و شناسایی معتادان نقش موثری را ایفا کنند.

خوان پایه اضافه کرد: دهیاران برای شناسایی معتادان در سطح روستاها تلاش و برای ریشه‌کنی این پدیده با نیروی انتظامی همکاری لازم را انجام دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: