• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-8890-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مهار کامل آتش سوزی ارتفاعات دیل و گناوه گچساران تا 1 ساعت دیگر + تصاویر

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گچساران گفت: تا یک ساعت دیگر آتش سوزی کوه دیل و گناوه در این شهرستان به طور کامل مهار خواهد شد.

"فرجام جلیلی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: آتش در ارتفاعات دشتک دیل تا کوه  گناوه لری گچساران از روز شنبه عصر تا کنون ادامه دارد.

وی بیان کرد: این آتش سوزی از ساعت 15روز شنبه شروع و ساعت حدود 18 مهار  و مجددا در منطقه آتش آغاز شده و تا کنون مهار نشده است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان گچساران تصریح کرد: برای مهار این آتش سوزی درخواست بالگرد کردیم که با موافقت این درخواست بالگرد توانست نیروها را به ارتفاعات هلی برد کند.

جلیلی عنوان کرد: در حال حاضر بیش از 50 نفر به طور شبانه روزی در این سه روز برای مهار این آتش سوزی فعالیت می کنند. وزش باد شدید و پوشش گیاهی بسیار و صعب العبور بودن منطقه کار مهار را دشوار کرده است.

وی خاطرنشان کرد: تا 1 ساعت دیگر این آتش سوزی به طور کامل مهار خواهد شد. جا دارد از زحمات بسیار مدیر کل ستاد بحران، تمامی ادارات و نهادها، شرکت نفت گچساران، فرماندار و بخشدار و مردم آبریگون، گناوه لری و دیل، انجمن کوهنوردان و سبزگامان، فرمانده سپاه، فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعیاستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، آتش سوزی در ارتفاعات کوه دیل و گناوه لری گچساران از روز شنبه ساعت 15 آغاز و در ساعت 18 همان روز مهار و مجددا شعله ور شده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: