• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-8590-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اختصاص 311 میلیارد تومان اعتبار به گچساران

بخشدار مرکزی گچساران گفت: در سال مالی 97 بالغ بر 311 میلیارد تومان اعتبار از محل های مختلف به غیر ازاعتبارات ملی به شهرستان گچساران اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید فرج اله استلاحی در جلسه شورای ادارای گچساران افزود: دستگاه های اجرایی جهت جذب اعتبارات خود تا پایان تیرماه سالجاری فرصت دارند تا اسناد خود را ارائه داده و در این راستا اقدام کنند.

وی بیان کرد: در سال مالی 97 بالغ بر 311 میلیارد تومان اعتبار از محل های مختلف به غیر ازاعتبارات ملی به شهرستان گچساران اختصاص داده شده است.

بخشدار مرکزی گچساران تصریح کرد: این میزان اعتبار از محل های مختلف اعم از 3 درصد ارتقاء شاخص هاف قانون استفاده  متوازن، 27 صدم ورزش، نفت استانیو غیره بوده است.

استلاحی عنوان کرد: از این اعتبار سال 97 تا کنون 288  میلیارد تئمان تخصیص یافته است.

وی ادامه داد: از محلهای ملی استانی، استانی، ارتقاء شاخص ها 100 درصد و نفت نیز 100 درصد اما نقدینگی 81 درصد و قانون متوازن 20 درصد و 27 درصد ورزش نیز 67 درصد تخصیص یافته است.

بخشدار مرکزی گچساران خاطرنشان کرد: بالغ بر 200 میلیارد تومان از اعتبارات گچساران از سوی ادارات این شهرستان هنوز جذب نشده که دستگاه ها و ادارات برای جذب آن تا آخر تیرماه فرصت اقدام دارند.

استلاحی بیان کرد: در سال 96 بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار برای روستاهای فاقد دهیاری بین ادارات جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و برق و آبفای روستایی  تقسیم شده است.

وی اضافه کرد: برای سال مالی 97 نیز بالغ بر یک میلیارد و 150 میلیون تومان با توجه به نیازمندی های روستاهای فاقد دهیاری بین ادارات نام برده تقسیم خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: