• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-8290-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

انتصاب مدیران مدارس در سال جاری با آزمون انجام می شود

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه گفت: انتصاب مدیران مدارس این شهرستان در سال جاری به وسیله آزمون انجام می شود .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، علی پورکپور در نشست خبری با اصحاب رسانه، کل دانش آموزان حوزه کهگیلویه را 21 هزار و 593 دانش آموز عنوان و افزود: 281 آموزشگاه دولتی و 102 آموزشگاه غیردولتی در این شهرستان فعال هستند .

وی موفقیت های خوب این اداره در سال اخیر را یادآور شد و بیان کرد: برتری شورای آموزش و پرورش دهدشت در استان از جمله این موفقیت ها بوده است .

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه آموزش و پرورش دهدشت در یکسال اخیر خوب درخشید گفت: اجرای طرح ایران مهارت در قالب چهار هزار ساعت و اجرای طرح جابربن حیان با کسب رتبه اول کشوری دو دانش آموز دهدشتی از فعالیت های این اداره در یکسال اخیر بوده است .

پورکپور از شیوه اجرای انتخاب مدیران مدارس بوسیله آزمون خبر داد و اظهار کرد: 32 مدرسه نیاز به تغییر دارند و مدیران این مدارس بعد از ثبت نام در آزمون و کسب رای مورد نظر انتخاب خواهند شد .

وی از طرح ایران مهارت، جشنواره جابربن حیان، جشنواره جوان خوارزمی و بازارچه کارآفرینی به عنوان شاخصه های مهم در اجرای پروژه مهر خبر داد .

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه از حضور 4 هزار و 582 دواطلب شهرستان کهگیلویه در کنکور سراسری خبر داد و اضافه کرد: از این مجموع 2 هزار و 515 نفر در رشته تجربی، 219 دواطلب رشته ریاضی، یک هزار و 203 داوطلب رشته انسانی، هنر 253 دواطلب و 392 نفر در رشته زبان خارجه در کنکور سراسری شرکت می کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: