• شنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-7590-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرماندار کهگیلویه:

تیم فوتبال "تام" کهگیلویه در انتظار مساعدت مسئولان

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: تیم تام کهگیلویه نیازمند حمایت مالی همه مسئولان است.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، جعفر نیکبخت در نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت مدیره تیم فوتبال تام که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شده بود افزود: شهرستان کهگیلویه جوانانی خوب و با نشاط و ظرفیت های خوبی را داراست اما متاسفانه زمینه رشد و بالندگی این جوانان فراهم نیست.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه جوانان نیاز به تخلیه انرژی دارند، گفت: این شرایط در کهگیلویه فراهم نیست و وقتی یک جوان نتواند از راه مثبت تخلیه انرژی شود به راههای نامطلوب کشیده خواهد شد.

وی خواستار نگاه ویژه به شهرستان کهگیلویه شد و بیان کرد: نباید عملکرد ما به گونه ای باشد که آیندگان ما را مورد نفرین قرار دهند.

نیکبخت خواستار نگاه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان به تیم تام شد و تصریح کرد: این تیم نیازمند کمک مالی است و همه ما مصمم هستیم که این تیم را به مسابقات بفرستیم.

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه امیدوارم حضور مدیرکل ورزش و جوانان در این نشست کارگشا باشد، عنوان کرد: قول های که در نشست داده می شود صورت اجرایی پیدا کنند.

وی یکی از دلایل آسیب های اجتماعی خصوصا خودکشی را نبود شادی و نشاط دانست و اضافه کرد: امیدوارم با فعال شدن دو تیم فرازبام خائیز و تیم تام شادی و نشاط به کهگیلویه بازگردد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: