• جمعه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-7390-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

۲ بیمارستان سی سخت و پاتاوه بعد از سال‌ها چشم انتظاری تعیین تکلیف می‌شوند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سفرهای شهرستانی، این بار به شهرستان توریستی دنا سفر کرد تا از نزدیک مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان بررسی و تدبیر لازم اندیشیده شود.
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر پرویز یزدانپناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با هدف بررسی و شناسایی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان، انجام سفرهای شهرستانی را در دستور کار قرار داده تا از نزدیک درد را ببیند و برای درمان نیز چاره‌ای کند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به موقعیت ویژه و خاص شهرستان دنا از دو نگاه گردشگرپذیر بودن و عبور شاهراه ارتباطی و کریدور شمال به جنوب(یاسوج-اصفهان) از این شهرستان افزود: با توجه به وضعیت استراتژیک این شهرستان باید به بهترین شکل ممکن و رد یک سطح مطلوب خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شود.
وی خواستار برطرف کردن مشکلات سد راه ارائه خدمات شد و بیان کرد: ارائه خدمات اورژانسی به صورت کامل و بدون کمبود با دسترسی آسان مردم به امکانات ضرورس است و در این زمنیه هیچ گونه کم کاری پذیرفتنی نیست.
یزدانپناه با اشاره به اینکه یکی از مهمترین خواسته مردم شهرستان دنا از گذشته تاکنون احداث بیمارستان بوده است، ادامه داد: تعیین تکلیف دو بیمارستان سی سخت و پاتاوه به جد در دستور کار بوده و در آینده‌ای نزدیک تعیین تکلیف شده و به مناقصه می‌روند.
وی با اشاره به اینکه هنوز برخی مجوزهای لازم برای احداث بیمارستان پاتاوه اخذ نشده است، تصریح کرد: برای تعیین تکلیف این دو پروژه در کمترین زمان ممکن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.
این مسئول با اشاره به اینکه تراز مالی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا منفی است، خاطرنشان کرد: امیدوارم با جلوگیری از هزینه‌های غیر ضرور و ریخت‌ و پاش‌ها و همچنین صرفه جویی در بخش‌های مختلف این وضعیت بهبود یابد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به روز شدن پرداختی پزشکان، پرستاران و کارکنان را جزو اولویت‌های خود عنوان و اضافه کرد: بهره‌وری و ارائه آموزش‌های لازم برای پرسنل در برنامه‌های مسئولان دانشگاه در حوزه‌های مختلف قرار بگیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: