• چهارشنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-3890-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

بیش از 34 میلیارد تومان از اعتبارات نفت سال گذشته به خزانه کهگیلویه و بویراحمد واریز نشد

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: بالغ بر 34 میلیارد و 100 میلیون تومان از اعتبارات نفت سال 97 هنوز به خزانه استان واریز نشده است.

"حسن نوروزی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: به شهرستان گچساران از محل اعتبارات نفت و استانی بالغ بر 160 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شد.

وی بیان کرد:  در سال 97 سرجمع اعتبارات مصوب شهرستان گچساران بالغ بر 400 میلیارد تومان بود که از این میزان 380 میلیارد تومان به این شهرستان تخصیص داده شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این میزان اعتبار تخصیص یافته به گچساران از محل استانی، نفت و ملی بوده است.

نوروزی عنوان کرد: در سال 97 در کهگیلویه و بویراحمد اعتبارات استانی و ارتقاء شاخص ها، ورزش و مالیات بر ارزش افزوده 100 درصد تخصیص اعتبار صورت گرفت.

وی گفت: پروژه های استانی، ورزش و ارتقاء شاخص دستگاه ها 100 درصد تخصیص اعتبار را داشتند. در بخش اعتبارات نفت 100 درصد تخصیص اعتبارات اعلام شد اما نقدینگی ما 81 درصد تأمین شده بود.

نوروزی بیان کرد: با توجه به تخصیص اعتبارات نفت به برخی از شهرهای استان بالغ بر 34 میلیارد و 100 میلیون تومان از اعتبارات نفت سال 97 هنوز به خزانه استان واریز نشده است.

وی افزود: برخی از پروژه های نفت با وجود اینکه 100 درصد از اعتباران نفت را به آنها تخصیص داده شده بود هنوز مبلغی از این اعتبارات برای آنها واریز نشده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تمامی دستگاه های اجرایی تا 15 تیرماه سالجاری فرصت کامل جذب اعتبارات خود را دارند.

نوروزی اضافه کرد: تمامی تخصیص های 97 که اسناد خزانه بوده تنها تا تاریخ عنوان شده فرصت جذب آنهاست. هر دستگاهی که تخصیص دارد و می خواهد که این اعتبار برگشت نخورد صورت وضعیت پیمانکاران خود را جهت کد رهگیری اسناد خزانه هر چه زودتر به استان اعلام کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: