• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-5590-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اولین اتوبوس فرهنگی شرکت نفت گچساران رونمایی شد

اولین اتوبوس فرهنگی توسط مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز گچساران علی کردلو در حاشیه رونمایی از این اتوبوس فرهنگی در گچساران افزود: هدف از انجام اینکار علاوه بر امانت و هدیه دادن کتاب ترویج کتابخوانی، ایجاد ایستگاه مشاوره در راستای پاسخگویی به مسائل فرهنگی و برقراری ارتباط هرچه بیشتر با نسل جوان امروز است.

وی بیان کرد: این اتوبوس با حضور در تاسیسات نفتی دورازمرکزقابلیت پخش فیلم ودرراستای مسولیت اجتماعی با درخواست میتواند درروستاها و مدارس عشایری با اطلاع رسانی قبلی به صورت رایگان پخش فیلم وایستگاه قصه گویی ونقاشی برعهده خواهد داشت.

مدیرخدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با اشاره به اضافه شدن بخش نمایش فیلم به این اتوبوس تصریح کرد: با توجه به حضور جوانان و خانواده ها درساعات عصر دربیرون از منزل درتلاش برای استفاده از این فرصت برای نمایش فیلمهای موضوعی و مفهومی برای مردم هستیم.

کردلو عنوان کرد: اولویت اول درانجام اینکار رونق کتاب و کتابخوانی و توجه بیشتر مردم به مطالعه بود اما بروز کردن این کار با استفاده از سیستم های نرم افزاری از برنامه های آینده ماست.

وی گفت: با توجه به از رده خارج بودن این اتوبوس کلیه تعمیرات لازم توسط پرسنل سازمان انجام و هزینه آماده سازی افزون بر۳۰۰ میلیون ریال انجام شد.

مدیرخدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران اضافه کرد: مدیریت خدمات وامورفرهنگی آمادگی خود را برای مشارکت مردم و دیگر گروه های مذهبی در راستای انجام هرگونه کار فرهنگی اعلام می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: