• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-5914-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرسازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد:

ساماندهی و نظارت بر تهیه و توزیع لباس فرم مدارس به سازمان دانش آموزی واگذار شد

مدیرسازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساماندهی و نظارت بر تهیه و توزیع لباس فرم مدارس به سازمان دانش آموزی واگذار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، سید نظام مرادی ظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران، افزود: ساماندهی تهیه و توزیع لباس فرم مدارس با تاکید بر زمان بندی، نظارت بر قیمت‌ها، همسانی و رعایت شیوه نامه و دستور العمل ها اجرایی می‌شود.

وی از هدفگذاری های سازمان دانش آموزی برای سال تحصیلی جدید خبر داد و اظهارکرد: ساماندهی و نظارت تغذیه‌ای و بوفه‌های مدارس، مبحث ساماندهی لباس فرم و سرویس مدارس نیز برای سال جدید به سازمان دانش آموزی واگذار شد.

مدیرسازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: هر سرویس مدرسه باید یک کلاس درس باشد و برای تمامی رانندگان سرویس‌های دانش آموزی، کلاس‌های آموزشی برگزار می‌شود.

مرادی با تاکید بر مهارت آموزی با محوریت فعالیت‌های ابلاغ شده، تصریح کرد: این آموزش‌ها می‌تواند خروجی مناسبی را رقم بزند.

وی با بیان اینکه اردوهای آموزشی و کارهای تشکیلاتی از دیگر محور فعالیت‌های این سازمان است، ادامه داد: طی سال گذشته با همکاری دستگاه‌های متولی و یاریگری آموزش و پرورش، اردوهای آموزشی و تشکیلاتی در مرحله استانی با پوشش ۳۰۰ دانش آموزعملیاتی شد.

مدیرسازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: منتخبین این برنامه به مسابقات کشوری اعزام شدند و برای اولین بار توسط دانش آموزان اعزامی استان کسب رتبه و مقام را داشتیم.

مرادی با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها، بیان کرد: توسعه و رشد حس نوع دوستی و پوشش نیازهای دانش آموزان نیازمند از دیگر فعالیت‌های اجرا شده است و این مهم طی سال گذشته در تمام مدارس محقق شد.

وی با بیان اینکه طی سال جاری نیز جشن عاطفه‌ها در مدارس استان اجرایی شد، اضافه کرد: اقدامات مناسبی در این بخش محقق شد.

مدیرسازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر توسعه مهارت آموزی، گفت: مهارت آموزی و آشنایی دانش آموزان با مهارت‌های زندگی از جمله هدفگذاریهای انجام شده این سازمان است.

مرادی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، تصریح کرد: بالغ بر ۱۶۰ هزار نفر جامعه هدف ما در سازمان دانش آموزی است و امید است به نحو شایسته در راستای تحقق اهداف گام دوم انقلاب و منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

وی به تحقق آموزش‌های به روز اشاره و اظهارکرد: مانورها و آموزش‌ها در حوزه زلزله در مدارس مختلف اجرایی و آموزش شرایط پناه گیری و کاهش خطرات در زمان زلزله را نیز داشتیم.

مدیر سازمان دانش آموزی استان از برگزاری همایش تشکیلاتی یاوران انقلاب خبر داد و عنوان کرد: این برنامه در سطح مناسب و با حضور جامعه هدف عملیاتی شد.

مرادی با اشاره به فعالیت‌های تشکل پیشتاز دانش آموزی، اظهار کرد: طی سال تحصیلی گذشته خبرنگار پیشتاز به چارت این مجموعه افزوده شده و دانش آموزانی در سطح مدارس آموزش داده می‌شوند.

وی افزود: طی سال جاری پوشش آموزشی شهرستان بویراحمد در قالب طرح خبرنگار پیشتاز انجام شد و در سایر شهرستان‌ها نیز این طرح اجرایی می‌شود.

مدیرسازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد همچنین از برگزاری آئین تجلیل از فعالین و پیشکسوتان سازمان دانش آموزی در روز سه شنبه هفته جاری خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: