• سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-2490-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

300 معلم نمونه گچساران تجلیل می شوند

سرپرست اداره آموزش و پرورش گچساران گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته معلم از 300 معلم نمونه گچساران تجلیل می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقبه کهگیلویه و بویراحمد محمد شهبازی در جمع خبرنگاران افزود: مراسم تجلیل از معلمان نمونه گچسارانی با حضور مسئولان برگزار خواهد شد. به مناسبت بزرگداشت هفته معلم از 300 معلم نمونه گچساران تجلیل می شود.

 سرپرست اداره آموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: انتخابات این معلمان بر اساس 16 شاخص کیفی از سوی مدیران مدارس انجام می شود.

شهبازی عنوان کرد: مراسم تجلیل از معلمان نمونه گچساران  روز شنبه 14 اردیبهشت ماه ساعت 9 صبح در مجتمع فرهنگی آموزش و پرورش این شهرستان برگزار می شود. شغل تاثیر گذار معلمی برگرفته از رسالت انبیاء بوده و در جامعه این شغل از اهمیت بسیار و جایگاه والایی برخوردار است.

 سرپرست اداره آموزش و پرورش گچساران خاطر نشان کرد: معلمان در پرورش نسل آینده که همان سرمایه های یک کشور محسوبب می شوند بسیار تاثیر گذار هستند. درشهرستان گچساران 25 هزار و 369دانش آموز در مقاطع مختلفی تحصیلی وجود دارد.

وی اضافه کرد: از این تعداد 12 هزار و 258 دانش‌آموز دختر و 13 هزار و 111  دانش آموز پسر  در 287 آموزشگاه در قالب یک هزار و 176 کلاس درس  با یک هزار و 737 معلم مشغول به علم آموزی هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: