• چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-287-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

حضور ۳کتاب نمایشنامه حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه کتاب تهران

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه کتاب نمایشنامه از تولیدات حوزه هنری این استان در سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در معرض دید علاقه مندان قرار می‌گیرد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شریف اسلامی با اشاره به جزئیات خبر، افزود: این آثار شامل نمایشنامه‌های (چند خواب از زندگی بارانی)، (پاییز نگفته بود) و (کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین) به نویسندگی رضا گشتاسب و از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد است .

وی با اشاره به موضوع این آثار، اظهارکرد: موضوع این نمایشنامه‌ها در حوزه دفاع مقدس بوده و در سال ۹۷ توسط انتشارات نودا به چاپ رسیده‌اند و نگاهی متفاوت به جنگ از منظر آدم‌های کمتر دیده شده در این آثار برجسته است .

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: همچنین نمایشنامه دیگر از این هنرمند حوزه هنری استان با عنوان (مأموریت جدی آقای چرچیل) که به روایت شهر گمشده ای می‌پردازد نیز در سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد .

بنابراین گزارش، سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار (خواندن توانستن است) صبح روز سه شنبه ۳ اردیبهشت با حضور مسئولین بلندپایه کشوری افتتاح شد و تا ۱۴ اردیبهشت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران ادامه دارد .

بیش از ۳۰ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند و کشور چین به عنوان بخش ویژه بین الملل در نمایشگاه کتاب تهران حضوری فعال خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: