• دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-190-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

کمک 6 میلیارد ریالی کارکنان صنعت نفت گچساران به سیل زدگان

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: کارکنان این شرکت بیش از 6 میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به هموطنان سیل زده کمک کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد هوشنگ صیدالی در نشست ستاد سیل زدگان نفت افزود: شرکت بهره برداری با همکاری سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و اعلام نیازها از طریق این نهاد در حال خدمت رسانی به مناطق سیل زده کشور است.

وی بیان کرد: کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بیش از 6 میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به هموطنان سیل زده کمک کردند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: بیش از پنج میلیارد ریال از این کمک ها به صورت نقدی و یک میلیارد ریال به صورت غیرنقدی از طریق پایگاه های جمع آوری کمک های کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به آسیب دیدگان از سیل در استان های مختلف اهدا شد.

صیدالی عنوان کرد: کمک های غیر نقدی شامل مواد غذایی، دارویی، بهداشتی، پوشاک مواد بهداشتی و سایر کالاهای مورد نیاز بوده است. کمک های غیر نقدی در چندین مرحله به مناطق سیل زده ارسال شده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد: باتوجه به اعلام نیاز مناطق سیل زده به کانکس جهت اسکان سیل زدگان در جلسه شورای ستاد سیل زدگان نفت مقرر شد بخش عمده ای از کمک های نقدی با خرید کانکس به این مناطق ارسال شود.

صیدالی بیان کرد: کمک های اهدایی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناطق سیل زده ادامه دارد و قابل کسر از حقوق است که مبالغ کمکی در روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: نیروهای شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تا زمانی که ستاد بحران به خدمات رسانی آنها در خوزستان نیاز داشته باشد در این استان حضور خواهند داشت.

ناصرزاده، فرمانده بسیج صنعت نفت گچساران نیز افزود: جا دارد تا از حرکت خودجوش کارکنان صنعت نفت گچساران، از مجموعه عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به خاطر سهم بیش 80 درصد از این مبالغ تقدیر کرد.

وی ادامه داد: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از ابتدای این حوادث تلخ در کشور تاکنون با ارسال بخش تجهیزات ، ماشین آلات سبک و سنگین درحال خدمت رسانی به مناطق سیل زده کشور است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: