• پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-7614-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فوت ۲نفر بعلت ایست قلبی طی ۲۴ساعت گذشته در کهگیلویه و بویراحمد


مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از فوت دو نفر طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان خبرداد.
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی اورژانس استان، جلال پوران فرد گفت: اورژانس در۲۴ ساعت گذشته به ۱۱۵ مورد بیمار اورژانسی خدمت رسانی کرده است که ۲ مورد قبل از رسیدن اورژانس جان خود را ازدست داده بودند.
وی اظهارکرد: از دیروز صبح تا امروز ساعت ۸ صبح پنجشنبه، ۲۹ فروردین ۹۸ اورژانس جاده و شهری به ۱۱۵ مصدوم ترافیکی و غیر ترافیکی خدمات رسانی کرده است.
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در طی این مدت ۲۲ فقره تصادف رخ داده است، خاطرنشان کرد: در این تصادفات در مجموع ۳۰ نفرمصدوم شدند که ۲۷ نفر به بیماران انتقال داده شدند و ۳ نفر توسط پرسنل در محل درمان سرپایی شدند.
پوران فرد با اشاره به اینکه در یک روز گذشته در ماموریت‌های غیر ترافیکی اورژانس جاده ای ۳۵ مورد و اورژانس شهری ۵۸ مورد به بیماران امداد رسانی کرده اند، تصریح کرد: تعداد ۵۳ مورد بیمار در شهر و جاده به بیمارستان های استان منتقل و بستری شدند و ۴۰ بیمار دیگر در محل نیز بعداز ارایه خدمات و وضعیت بهتر مداوای سرپایی شدند.
وی اضافه کرد: در طی این مدت نیز دو مورد از بیماران غیر ترافیکی قبل از رسیدن اورژانس در منزل بعلت ایست قلبی و تنفسی جان باخته بودند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: