• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-1885-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

میزان مشارکت جوانان در برگزاری کرسی های آزاد اندیشی ارتقا یابد/مسئولان به قدرت و توانمندی جوانان اعتماد کنند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه کرسی های آزاداندیشی برای استفاده از ظرفیت جوانان در رفع مشکلات ضروری است .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمدکاظم نظری در نشست ستاد ساماندهی جوانان کهگیلویه و بویراحمد، افزود: سهم اعتبارات حوزه جوانان در دولت تدبیر و امید افزایش قابل توجهی داشته است هرچند باتوجه به نیازهای امروزی جوانان می طلبد در آینده شاهد افزایش بیشتر اعتباری در این حوزه باشیم .

وی با تاکید بر اینکه هفته جوان فرصت مناسبی برای مشارکت بیشتر جوانان در امور است، اظهارکرد: مراکز آموزشی به ویژه دانشگاه های استان در این هفته برنامه های شاد فرهنگی و هنری برای دانشجویان پیش بینی و اجرا کنند .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: فضای دانشگاه ها نیازمند شور و نشاط  دانشجویی است و با برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و نشست های تخصصی روحیه مطالبه گری و پرسشگری را در دانشجویان زنده کنید .

نظری از روند برگزاری برنامه های تکراری در دانشگاه ها انتقاد و تصریح کرد: فضای دانشگاه ها باید برای انتقاد و روشنگری مهیا باشد و محدود کردن ذهن دانشجویان به چند موضوع تاثیر منفی دارد و می طلبد با رعایت حریم ها زمینه آزادی اندیشه را در دانشگاه ها ایجاد کرد .

وی با تاکید بر راه اندازی کانون های ازدواج در دانشگاه ها ادامه داد: باید قبل از هرگونه اقدامی آسیب شناسی لازم در این خصوص انجام و زمینه تشویق جوانان برای تشکیل خانواده براساس معیارهای ایرانی و اسلامی را به وجود آورد .

نظری از انتخاب کهگیلویه و بویراحمد به عنوان استان معین برای جمع آوری کمک  به سیل زدگان خبر داد و عنوان کرد: در هفته جاری این کمک ها با محوریت هلال احمر و همکاری سایر دستگاه های اجرایی به مناطق سیل زده کشور ارسال می شود .

وی با بیان اینکه سمن ها بازوان توانمند توسعه استان هستند، اضافه کرد: رشد سمن های مرتبط با حوزه جوانان، آسیب های اجتماعی و مواد مخدر در استان  قابل توجه بوده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: