• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-6914-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

با حضور معاون رئیس جمهور؛

کاروان کمک‌های مردمی کهگیلویه و بویراحمد عازم مناطق سیل زده شد+عکس

با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و استاندار و برخی از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد، کاروان کمک‌های مردمی استان عازم مناطق سیل زده کشور شد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد عصر دوشنبه، 26 فروردین ماه در حاشیه اعزام کاروان کمک‌های مردمی استان به مناطق سیل زده لرستان و خوزستان، گفت: این کاروان به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال و شامل ۳8 کامیون، کامیونت و وانت بوده و به عنوان سومین محموله کمک‌های استان به مناطق هدف خوزستان و لرستان اعزام می‌شود .

وی با بیان اینکه بررسی دیگر نیازهای مناطق سیل زده انجام خواهد شد، افزود: با پوشش نیازهای لوازم خانگی در مرحله بعد، فاز بازسازی نیز در حد توان اجرایی می‌شود .

احمدی اظهار کرد: امید است که این همدلی که بین مردم ایران است، تداوم داشته و برای پیشرفت و آبادانی جای جای کشور تلاش کنیم .

همچنین سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز در این آئین گفت: اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله استان‌هایی بود که در بحث سیل آسیب دید و امروز اعزام کمک‌ها مردمی به مناطق سیل زده را دارد، این نوع دوستی و همبستگی بسیار جالب است .

وی با بیان اینکه اعزام کاروان کمک‌های این استان اتفاقی بزرگ و شایسته تقدیر است، افزود: این مهم جلوه‌ای از شکوه اقدام مردم و مدیریت استان است .

سرهنگ حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین گفت: این کاروان، سومین کاروان کمک‌های استان عازم مناطق سیل زده است .

وی افزود: امروز اعزام سومین محموله کمک‌های مردم استان به مناطق سیل زده در قالب ۳8 کامیون انجام شد .

خرمدل با اشاره به اینکه تخریب بسیاری از خانه‌های مناطق سیل زده را شاهدیم، بیان کرد: برنامه ریزی برای پوشش ۵۰۰ خانوار در مناطق سیل زده را خواهیم داشت و تلاش می‌شود که امکانات اولیه زندگی و لوازم خانگی برای مناطق هدف را تأمین کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: