• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 981-6490-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

کهگیلویه و بویراحمد؛ سومین استان کشور در مصرف اینترنت همراه

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته بیش از 40 سایت تلفن همراه   و اینترنت پر سرعت را در برخی از نقاط روستایی و شهری استان نصب و راه اندازی شده است.

"سید عبدالحسین افتخاری" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: بعد از تهران استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مصرف اینترنت تلفن همراه رتبه سوم را در اختیار دارد.

وی بیان کرد: در سال گذشته شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد به تمام تعهدات خود عمل کرده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در سال گذشته بیش از 40 سایت تلفن همراه  و اینترنت پر سرعت را در برخی از نقاط روستایی و شهری استان نصب و راه اندازی شده است.

افتخاری عنوان کرد: بیش از 100 میلیارد تومان در سال گذشته در زمینه توسعه سیستم انتقال، تجهیزات، دیتا و اینترنت پر سرعت در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شده است.

وی ادامه داد: اغلب نقاط دارای ازدحام جمعیت اعم از مناطق گردشگری و زیارتی اغلب از تجهیزات اینترنت پر سرعت بهره مند هستند.

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: حواشی شهرها و بخش زیادی از روستاهای این استان از سایت های مخابراتی اینترنت را دریافت می کنند.

افتخاری بیان کرد: وزیر ارتباطات موضوعی را تحت عنوان خدمات اجباری دولت به مناطق کمتر توسعه یافته ( USO ) دنبال می کند که در همین راستا اقدامات در حال انجام است.

وی افزود: امید می رود با توجه به این مقوله  در آینده نه چندان دور اغلب روستاهای استان از اینترنت برخوردار شوند.

مدیر کل مخابرات کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: 66 روستا در کهگیلویه و بویراحمد دارای شبکه کابل و اینترنت پر سرعت خانگی هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: