• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-1287-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

استفاده از ظرفیت هنر برای تبیین ارزش‌های دینی و انقلابی


معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از ظرفیت هنر برای تبیین ارزش‌های دینی و انقلابی به ویژه برای نسل جوان و نوجوان ضروری است.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، محمد کاظم نظری ظهر پنجشنبه در دیدار مدیران و مسئولان فرهنگی با آیت الله ملک حسینی به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی و روز جوان، افزود: توسعه و بستر سازی با محوریت هنر و هنرمند متعهد مورد تاکید است.
نظری با بیان اینکه امروز پیشرفت فضای مجازی و تکنولوژی جهت دهی به افکار عمومی را سرعت می بخشد، اظهارکرد: با توجه به جنگ نرم دشمن، بکارگیری ظرفیت هنر دینی و انقلابی و محتوا سازی بیش از پیش مورد تاکید است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دشمنان با تکیه بر همین محوریت هنر مبتذل، باطل را حق جلوه داده و ناهنجاری را هنجار نشان می‌دهند و کودک کشی را نشان دموکراسی دانسته و دفاع از مردم مردم مظلوم فلسطین را کاری تروریستی می‌نامند.
نظری با اشاره به اینکه در هفته هنر انقلاب اسلامی و هفته جوان برنامه‌های متعددی با محوریت حوزه هنری و دستگاه‌های متولی برگزار می‌شود، اضافه کرد: جوانان ما در انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و بعد، از آن افتخار آفرینی کردند و توجه بیش از پیش به جوانان و خواسته‌های آنان مورد تاکید است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: