• دوشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 981-4990-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار:

ضررهای سیل کهگیلویه و بویراحمد به فرصت تبدیل شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:  با نگاه جامع محدودیت های این استان منعکس شود تا زحمات و ضررهای متعدد مردم این استان در پی سیل به یک فرصت تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی در جلسه شورای مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر راه و شهرسازی افزود: کهگیلویه و بویراحمد بیشترین بارش را در این سیل و آورده آبی داشته که خسارتی را نیز به این استان وارد کرده است.

وی بیان کرد: بارش های سیل آسای فروردین ماه سالجاری خسارت زیادی را به زیر ساخت های مختلف و حوزه های متفاوت به کهگیلویه و بویراحمد وارد کرده است.

استاندار کهگیلویه و بویارحمد تصریح کرد: این استان دارای بدنه نحیفی است که باید در خصوص خسارتها وارده به این موضوع توجه کرد.

احمدی عنوان کرد: امیدواریم که با نگاه جامع محدودیت های این استان منعکس شود تا زحمات و ضررهای متعدد مردم این استان که به وسیله سیل بر آنها وارد شده به یک فرصت تبدیل شود.

وی گفت: مسیر شریانی یاسوج به شیراز که یک مسیر جوان است از نظر کالبدی دارای مشکلاتی است و بقیه مسیرها نیز درون استان کهگیلویه و بویراحمد و راه های روستایی این استان نیز فرسوده بوده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اگر سیل هم در این استان رخ نمی داد باز این مسیرها نیاز به بازسازی داشتند، بسیاری از مسیرها باید اصولی مشکلات آنها حل می شد در حال حاضر نیز همین راه های نیمه جان از دست ما رفته است.

احمدی بیان کرد: حجم خسارت ها و فشار سیل زیاد است با کمک تمامی دست اندرکاران و مسئولان و همراهی مردم استان با تلاش شبانه روزی عملیات عمرانی و کمک به نقاط سیل زده انجام شد.

وی افزود: با تلاش و همت مردم و دستگاه ها و نهادها کمک رسانی به مناطق سیل زده بدون هر کمکی از بیرون استان انجام شد.

به گزارش ایسنا، جلسه شورای مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر راه و شهرسازی به نمایندگی از رئیس جمهور که به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده بود در یاسوج برگزارشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: