• یکشنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1384-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

خسارت 32میلیارد ریالی سیل به تاسیسات برقی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیل به تاسیسات برقی این استان 32 میلیارد ریال خسارات وارده کرده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد داود راهزادی"درحاشیه بازدید از شبکه سه مداره یاسوج افزود: شهرستان بویراحمد در بین شهرستان های هشتگانه بالاترین سهم ریالی خسارت سیل را به خود اختصاص داده است .

وی اظهارکرد: شهرستان بویراحمد با حدود 14میلیارد ریال خسارات، بیشترین سهم خسارت به تاسیسات برق در سیل چند روز گذشته را داشته و البته هم اکنون تمامی مناطق شهری و روستایی استان از نعمت برق پایدار برخودار هستند .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بیشترین خسارات وارده به تاسیسات برقی بعد از شهرستان بویراحمد مربوط به شهرستان‌های دنا و کهگیلویه بوده و الان مشکل خاصی در زمینه تامین برق پایدار برای مشترکین برق نداریم .

راهزادی، سقوط ترانسفورماتورها، شکستگی پایه‌های برق، پارگی شبکه و شکسته شدن کنتورهای مشترکین برق را از مهمترین خسارات وارده عنوان و تصریح کرد: در روزهایی که شاهد سیل در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد بودیم تیم‌های عملیاتی به نحو شایسته ای خدمات لازم را به مشترکین برق ارائه دادند .

وی ادامه داد: در زمان وقوع سیل، آمادگی لازم برای احداث و جایگزینی شبکه‌های برق در این استان وجود داشت و تلاش کردیم ساعات خاموشی شبکه‌های برق به پایین‌ترین زمان خود برسد .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، با بی‌سابقه خواندن سیل به وقوع پیوسته در این استان طی چند ساله گذشته، اضافه کرد: 40 تیم عملیاتی با 160 نیروی انسانی در تعطیلات نوروزی با تمام توان از خاموشی های طولانی مدت شبکه های توزیع نیروی برق جلوگیری کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: