• چهارشنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 981-3790-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

بیش از 167 نفر از مناطق گردشگری طبیعی باشت بازدید کردند

فرماندار شهرستان باشت گفت: از 28 اسفند ماه تا پایان 13 فروردین 167 هزار و 830 نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان بازدید کردند .

  سید مسعود حسینی  در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: هرساله گرشگران و مسافران بسیاری از دیگر نقاط کشور از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان باشت در ایام نوروز بازدید می کنند .

وی بیان کرد: از 28 اسفند ماه تا پایان 13 فروردین ماه  بالغ بر 68 هزار و 490 نفر در مناطق تفریحی و گردشگری این شهرستان اقامت کرده‌اند .

فرماندار باشت تصریح کرد: این تعداد گردشگر در مدارس و مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی اسکان یافتند .

حسینی عنوان کرد: درهمین مدت زمان عنوان شده 167 هزار و 830 نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان از جمله شلالدون و رود رونه بازدید کردند .

وی گفت: از 28 اسفند ماه تا پایان 9 فروردین ماه 48 هزارو 200 نفر گردشگر از مناطق تاریخی و فرهنگی این شهرستان باشت بازدید داشتند .

فرماندار باشت خاطر نشان کرد: در همین مدت زمان یاد شده نیز 11 هزارو 785 نفر از جاذبه های دست ساز این شهرستان بازدید کردند .

حسینی بیان کرد: 14 جاذبه گردشگری طبیعی در شهرستان باشت وجود دارد .

وی افزود: از مهمترین آثار و جاذبه های گردشگری طبیعی شهرستان باشت می توان به  رود رونه، آبشار گله جنی، سد تنگ تیز، کاگه امیرشیخی، آبشار طوف، کوه دوگوشی، باغات امامزاده ضامن (ع) و تنگ اوی بوستان اشاره کرد .

فرماندار باشت اضافه کرد: منطقه گردشگری شلال دون، کمپینگ اقامتی سید محمد (ع) سرآب نیز، روستای ده بزرگ، منطقه تفریحی پشتکوه خان احمد و روستای نیمدور از دیگر آثار و جاذبه گردشگری طبیعی باشت به شمار می رود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: