• یکشنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1084-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

خسارت سیل به تاسیسات آب ۲۹۶ روستای کهگیلویه و بویراحمد


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارش های سیل آسای اخیر تأسیسات آب ۲۹۶ روستای کهگیلویه و بویراحمد را تخریب کرد. 
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب روستایی استان فیض اله پاسره افزود:  در حوادث اخیر ناشی از سیل
در پی بارندگی‌های سیل آسای اخیر استان که با رانش زمین، طغیان رودخانه‌ها و قطع جاده های ارتباطی همراه  بود به تاسیسات ۲۹۶ روستای استان خسارت وارد  و باعث قطعی آب در این روستاها شد. 
وی اظهارکرد: این شرکت تعداد ۲۰ اکیپ (۹۸نفر) تعمیر و نگهداری در سطح استان با امکانات لازم  را بسیج نمود،این اکیپ ها فعالیتهای چشم گیری به منظور برقراری و وصل مجدد آب شرب مردم در سطح استان انجام دادند.
پاسره ادامه داد: رفع ۵۵۹ مورد شکستگی خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب، خرید و نصب ۶ دستگاه الکتروپمپ، ۲۷ مورد رفع عیب و نواقصات تابلو های برق سیستم پمپاژها خرید و اجرای ۲کیلومتر لوله انتقال آب گوشه ای از این اقدامات بود.
وی از اجرای مستمر آبرسانی سیار برای ادامه روند توزیع آب شرب سالم و بهداشتی به روستاها خبرداد و تصریح کرد: برای حصول اطمینان از آبرسانی به موقع در روستاها، توزیع آب روزانه با مدل آبرسانی سیار با ۱۶ دستگاه کامیون مخصوص حمل آب شرب انجام میشود.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در حال حاظر آب ۲۸۸ روستا از روستاهای دچار بحران وصل و در مدار بهره برداری قرار گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: