• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-1084-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معرفی۲۱۹۷ صنف متخلف کهگیلویه و بویراحمد به تعزیرات حکومتی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۸ ماهه امسال دو هزار و ۱۹۷ پرونده تخلف صنفی در استان تشکیل و برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد داریوش دیودیده در جمع خبرنگاران افزود: از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه 57 هزار و 9 مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی این استان انجام شده است .

وی با بیان اینکه در این مدت دو هزار و 847مورد تخلف از واحدهای صنفی برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شده است، اظهارکرد: این تعداد پرونده مربوط به گرانفروشی،کم فروشی و تقلب و عدم نصب قیمت در دید مشتریان، صدور صورتحساب، ارائه خدمات، رعایت مسائل بهداشتی و فروش کالای قاچاق  بوده است .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برای یک لحظه از نظارت بازار غفلت نمی‌کنیم، خاطرنشان کرد: ارزش ریالی تخلفات صنفی از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه در استان 37 میلیارد و 964 میلیون ریال بوده است .

دیودیده تصریح کرد: روزانه بازرسان این سازمان در سطح شهر بازرسی نوبتی داشته و هرگونه افزایش نرخ خود سرانه توسط متصدیان واحدهای صنفی برای انها تشکیل پرونده شده و با قید فوریت به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند .

وی ادامه داد: 37 درصد از پرونده‌های تشکیل شده برای متخلفان صنفی مربوط به تماس‌های مردمی بوده که با سامانه 124 تماس و گزارشات خود را ارائه کردند .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط  واحدهای صنفی مراتب را از طریق  سامانه ستاد خبری 124 و یا به صورت حضوری تحویل دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: