• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 979-3890-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرماندار بویراحمد:

اکثر میادین و چهار راه‌های یاسوج فاقد چراغ راهنما و خط کشی هستند

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: اکثر میادین و چهار راه‌های شهر یاسوج به عنوان مرکز استان فاقد چراغ راهنما و خط کشی هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد شاهرخ کناری در نشست شورای ترافیک مرکز استان، اصلاح هندسی میادین شهر یاسوج را خواستار شد .

وی با بیان اینکه روزانه ترافیک سنگینی در برخی از میادین شهر یاسوج ایجاد می شود اظهارکرد: میدان‌های جهاد، انقلاب و آریوبرزن با ایجاد ترافیک دردسرهایی برای پلیس راهور شهرستان و مدیریت اجرایی شهر ایجاد کرده اند .

فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به فرهنگ شهرنشینی و زیرساخت‌های آن خاطرنشان کرد: یاسوج مرکز استان است اما متاسفانه اکثر میادین و چهار راه‌ها، چراغ راهنما و خط کشی خیابانی ندارند که در فرهنگ ترافیک تأثیرگذار خواهد بود .

کناری با بیان اینکه هیچ گونه مجوز تاکسی بیسیم و تلفنی منبعد صادر نخواهد شد، تصریح کرد: ۱۰۵۰تاکسی زرد رنگ و ۶تاکسی بیسیم با بیش از ۷۵۰خودرو همچنین ۸۵ تاکسی تلفنی با بیش از ۸۰۰خودرو افزون بر ۷۳۰تاکسی پیرامونی و حومه در حوزه حمل و نقل مسافر در شهر یاسوج فعالیت می‌کنند که باید ضمن ساماندهی، شناسنامه دار شوند .

وی با اشاره به نارضایتی های مردمی، ایمن‌سازی و آشکارسازی سرعت کاه‌های شهر یاسوج را خواستار شد و ادامه داد: تا یک ماه آینده با شناسایی این سرعت کاه‌ها نسبت به رنگ آمیزی و علائم، باید اقدامات اساسی صورت بگیرد .

فرماندار بویراحمد با تکراری خواندن جمع آوری کیوسک های غیرمجاز بیان کرد: این موضوع کم کم به یک معضل تبدیل شده است ولی همچنان بدون کارشناسی و به شیوه‌های غلط رایج به افراد واگذار می‌شوند که در صورت بروز هرگونه مشکلات ترافیکی، فرهنگی و اجتماعی دستگاه مربوطه پاسخگو خواهد بود .

کناری اضافه کرد: بیش از ۲۰۰کیوسک در شهر یاسوج وجود دارد که بعضا بار ترافیکی را به واسطه توقف خودروها کُند و یا سنگین می کنند و برخی نیز بدون مجوز هستند که باید جمع آوری و یا ساماندهی شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: