• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-687-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

یک بازیگر سینما، تئاتر و تلوزیون:

شرایط فعلی تئاتر قابل مقایسه با گذشته نیست

یک بازیگر سینما، تئاتر و تلوزیون گفت: شرایط فعلی تئاتر قابل مقایسه با گذشته نیست و سالن های نمایش استقبال چشمگیر مردم را به خود می بیند

به گزارش خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد "گوهر خیراندیش" عصر دوشنبه، دوازدهم آذرماه در نشست با هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد که به همت حوزه هنری استان برگزار شد، افزود:هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت های بسیار بالایی در بخش های مختلف دارند که مرا شگفت زده کرد .

وی اظهارکرد: ظرفیت هنری در این استان بالاست و کارهای مناسبی توسط هنرمندان این استان رقم خورده است .

این بازیگر سینما، تئاتر و تلوزیون با بیان اینکه مشاهده آثار هنری، کارهای گرافیکی و کتاب های تاریخی چاپ شده در رابطه با استان مبین قدمت تاریخی و ظرفیت بالای آن است، خاطرنشان کرد: این مباحث نشان می دهد که با وجود چنین ظرفیت های بالایی، در توسعه بخش فرهنگی و هنری این استان کوتاهی شده و توجه بیش از پیش به حوزه هنری در این استان ضروری است .

خیراندیش ارتقای ظرفیت های زیرساختی بخش فرهنگی این استان را ضروری دانست و تصریح کرد: حوزه هنری استان ساختمان ثابتی ندارد و نمی توان ساماندهی مناسب هنرمندان را عملیاتی کرد و توجه به توسعه زیرساختی این دستگاه ضروری است .

وی با اشاره به اینکه تئاتر جایگاه بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده است، اضافه کرد: شرایط فعلی تئاتر قابل مقایسه با گذشته نیست و سالن های نمایش استقبال چشمگیر مردم را به خود می بیند .

به گزارش ایسنا، تبادل نظر با هنرمندان و طرح تکنیک های بازیگری و مباحت مربوط به این حوزه در این نشست مطرح شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: