• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-684-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

برنامه ریزی برای رفع مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در شرکت شهرکهای صنعتی

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و برنامه ریزی برای رفع مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد شهرک های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد احمدی عصر یکشنبه، یازدهم آذر ماه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، افزود: تاکید دولت نیز بر این است که واحد های دارای مشکل شناسایی و نسبت به رفع مشکلات این واحد ها اقدام شود.

وی خواستار شناسایی واحدهای راکد و نیمه راکد توسط شرکت شهرک های صنعتی در راستای برنامه ریزی برای رفع مشکلات و بازگشت به تولید این واحد ها شد و اظهار کرد: پوشش تسهیلاتی با نگاه کارشناسی شده در راستای بهبود فعالیت واحد های تولیدی در استان انجام می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به استفاده خروجی محور و کارشناسی شده با ارائه تسهیلات هدفمند به واحد ها و طرح های دارای مشکل، خاطرنشان کرد: در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و بازار برای اجرای طرح ها و بازپرداخت اصولی تسهیلات نیز مورد تاکید است.

احمدی اضافه کرد: مشکلات اجرای طرح های بزرگ در استان به یک اپیدمی تبدیل شده است و باید در اجرای طرح ها به بازار آن، ظرفیت اقتصادی، هدفگذاری ها و فعالیت اصولی توجه شود تا شاهد نیمه کاره رها کردن طرح ها نیز نباشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: