• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 979-3190-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه:

نادیده گرفتن نقش مردم و تبعیض بین ادارات/استفاده نکردن از هنرمندان هر شهرستان توسط صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه از نادیده گرفتن نقش مردم و تبعیض بین ادارات تا استفاده نکردن از هنرمندان هر شهرستان توسط صدا و سیمای کهگیلویه وبویراحمد انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد سیدایرج کاظمی‌جو در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی پیرامون برنامه چهل‌چراغ( جشن چهل سالگی انقلاب) در دهدشت؛ با توجه به برگزاری جشن‌هایی توسط صدا و سیمای استان در شهرستان کهگیلویه افزود: نقدهایی به صدا و سیمای استان وارد است و باید آنها را گفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه نادیده گرفتن نقش مردم و تبعیض بین ادارات را از جمله انتقادهای وارده به صدا و سیمای استان عنوان و با بیان اینکه شاید کمتر از 10 درصد مردم شبکه دنا را تماشا کنند، بیان کرد: جشن‌هایی که قرار است برگزار شوند مختص به ادارات خاصی نباشد و باید حضور مردم در این جشن ها را در اولویت قرار داد.

وی با توجه به برگزاری یکی از برنامه های صدا و سیمای استان در شهرستان کهگیلویه و انتقاد چند تن از مدیران این شهرستان نسبت به صدا و سیما تصریح کرد: بخاطر انتقاد مدیران شهرستان کهگیلویه؛ نامه‌ای محرمانه به فرماندار وقت شهرستان ارسال شد که چرا مدیران کهگیلویه صدا و سیما را نقد کردند.

کاظمی‌جو افزود: صدا و سیما تافته جدابافته نیست؛ نقد اگر منصفانه و بدون غرض باشد باید گفته شود.

وی اضافه کرد: صدا و سیما باید بپذیرد وقتی می خواهد برنامه ای در هر شهرستانی برگزار کند باید از هنرمندان همان شهرستان استفاده کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: