• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-485-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

ثبت و انتقال خاطرات شهدا و ایثارگران به نسل جوان ضروری است

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ثبت، تبیین و انتقال خاطرات، رشادت ها و فداکاری های شهدا و ایثارگران برای نسل جوان و نسل های آینده ضروری است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ جهانگیر انصاری عصر سه شنبه، ششم آذر ماه در آیین رونمایی از ۸ کتاب با محوریت دفاع مقدس در شهر یاسوج، افزود: حیف است گنجی که نهفته در سینه یادگاران دفاع مقدس بود، به رشته تحریر درنیاید.
وی انتقال این ظرفیت ها به نسل های بعدی و نسل جوان را ضروری دانست و اظهارکرد: هشت سال دفاع مقدس استمرار واقعه عاشورا است و باید با تبیین این رشادت ها، مردم و به ویژه جوانان بدانند با وجود رزمندگان خستگی ناپذیر و شهادت طلب یک وجب از خاک کشور را به دست دشمنان ندادیم.
جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه دوران دفاع یادآور رشادت ها، صداقت، فداکاری و شجاعت فرزندان ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: مردم با کمترین امکانات در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند و برگ زرینی را به افتخارات خود افزوده و به ثبت رساندند.
انصاری تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون و مدیون خون شهدا و ایثارگران است و امروز ما چهل سالگی انقلاب را جشن می گیریم.
وی با تاکید بر به رشته تحریر درآوردن حماسه ها، رشادت ها، فداکاری ها و روحیه شهادت طلبی رزمندگان در دوران دفاع مقدس، ثبت و انتقال این ظرفیت ها به نسل جوان را ضروری دانست.
جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیشرفت روزافزون کشور عنوان کرد: با وجود تحریم همه جانبه کشور توسط دشمنان، ما روبه جلو حرکت می کنیم و شاید در جاهایی این حرکت کند شده، اما هرگز متوقف نشده است.
انصاری با اشاره به اینکه در دوران جنگ بیش از ۴۰ کشور دنیا رژیم بعثی عراق را حمایت می کردند، ادامه داد: با تکیه بر خداوند متعال و فداکاری رزمندگان و با کمترین امکانات پیروزی های غرور آفرین ما در دوران دفاع مقدس رقم خورد و امروز نیز در مناطق مختلف شاهد پیروزی جبهه مقاومت در برابر استکبار جهانی و دشمنان هستیم.
وی با بیان اینکه پیروزی های مختلف جبهه مقاومت جای بسی افتخار است، اضافه کرد: این پیروزی ها با کمترین امکانات و در مقابل مجهزترین ماشین های جنگی دشمنان و استکبار رقم خورده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: