• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 979-390-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

در نشست اضطراری مدیریت بحران مطرح شد

جانبازان دهدشت نوک پیکان سیلاب/ امکاناتی که جوابگو نیستند+تصاویر

معاون فرماندار کهگیلویه گفت: امکانات و تجهیزات این شهرستان در هنگام بحران جوابگو نیستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد ابراهیم خنجری در نشست مدیریت بحران در دهدشت افزود: متاسفانه شهر دهدشت به گونه‌ای طراحی شده که همه آبریزهای سطح شهر به سمت آن روانه می‌شوند و باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی برای شهروندان شده است.

معاون فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه بارندگی اخیر مشکلات زیادی را در سطح شهرستان به وجود آورده است گفت: در پی این بارندگی اکثر خانه‌های جانبازان دچار آبگرفتگی شده‌اند.

وی برخی از آبگرفتگی منازل را مربوط به ساخت و ساز آن‌ها دانست و با بیان اینکه شاید بتوانیم در موارد حاد مشکل را به صورت اورژانسی بر طرف نماییم اظهار کرد: باید در ساخت و سازها تجدید نظر شود که بتوانیم از مشکلات بکاهیم.

خنجری هم‌چنین از قطع شدن برخی راه‌های روستایی و بخش مرکزی خبر داد و تصریح کرد: وقتی هواشناسی قبل از بارندگی هشدار سیل به استان‌ها را می‌دهد باید همه دستگاه‌ها آمادگی صددرصدی مقابله با بحران را داشته باشند.

معاون فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه آمادگی وجود داشت اما صد درصد نبود گفت: از این لحظه به بعد با توجه به امکانات موجود باید صددرصد پای کار باشیم.

وی اکثر مشکلات شهرستان کهگیلویه را مربوط به کمبود امکانات دانست و خواستار پشتیبانی ادارات شهرستان از استانداری کهگیلویه وبویراحمد شد.

خنجری با بیان اینکه در حوزه حوادث بحران نیازمند اعتبار هستیم تصریح کرد: برخی از امکانات و تجهیزات شهر دهدشت مستهلک هستند و آنهایی هم که پای کار هستند جوابگو نیستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: