• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-9890-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

رصد و پیگیری پرداخت مطالبات نیروها و بازنشستگان دستگاه ها

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از رصد و پیگیری پرداخت مطالبات نیروها، بازنشستگان و کارگران دستگاه های مختلف استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد، جعفر گوهرگانی در نشست بررسی پیگیری مطالبات بازنشستگان، نیروها و کارگران دستگاه ها و واحد های تولیدی، افزود: با توجه به مطالبات نیروهای مختلف دستگاه ها و واحد های تولیدی، ضرورت دارد که پبگیری مناسب در راستای پرداخت معوقات و حقوق آنها انجام شود.
معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پرداخت مطالبات و معوقات جامعه هدف حق این افراد است، بیان کرد: با توجه به اینکه تجعماتی در این بخش شکل می گیرد و این موضوع سوء استفاده و موج سواری بیگانگان از این موارد را رقم می زند، لازم است که دستگاه ها پرداخت معوقات و مطالبات جامعه هدف را به شکل مطلوب در دستور کاری قرار دهند.
گوهرگانی با تاکید بر اقدام دستگاه ها و ارائه گزارش به حوزه معاونت اقتصادی ظرف یک هفته به شکل کتبی، گفت: همچنین ظرف ۱۰ روز گزارش جامعی در این راستا تنظیم و ارائه خواهد شد.
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پرداخت مطالبات بازنشستگان حوزه علوم پزشکی، اظهار کرد: علوم پزشکی باید برای این موضوع وقت گذاشته و پیگیری از طریق سازمان مدیریت اجرایی شود.
وی افزود: همچنین باید از طریق وزارت بهداشت نیز در این بخش اقدامات مورد نیاز عملیاتی شود.
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: نباید مطالبات بازنشستگانی که در استانی محروم خدمت کرده اند، از سالهای قبل بماند و امید است پیگیری مناسب در این بخش داشته باشیم.
گوهرگانی با اشاره به موارد مطرح شده در جلسه، بر هدفگذاری و برنامه ریزی برای پرداخت مطالبات جامعه هدف دستگاه ها و واحد ها تاکید کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: