• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-2184-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

کمیته حقیقت‌یاب برای بررسی علل تخریب بخشی از پل سوم بشار یاسوج تشکیل می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته فنی و حقیقت یاب برای بررسی علل تخریب دستک دهانه پل سوم بشار یاسوج تشکیل می شود .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد عزیز فیلی در جمع خبرنگاران، افزود: با حضور دستگاه های متولی و کارشناسان و مشاورین، کمیته فنی بررسی علل تخریب دستک دهانه خروجی به سمت منطقه اکبر آباد پل سوم بشار یاسوج تشکیل می شود .

وی اظهارکرد: با توجه به سیل ناشی از بارندگی های اخیر و تخریب قسمتی از دستک و دیوار هدایت آب دهانه خروجی به سمت اکبر آباد پل سوم بشار یاسوج که توسط اداره کل راه و شهرسازی استان در حال اجرا و تکمیل است، تشکیل کمیته بررسی فنی و حقیقت یاب در دستور کار قرار گرفت .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: باید در اسرع وقت و با حضور دستگاههای متولی نسبت به تشکیل کمیته بررسی فنی و حقیقت یاب در رابطه با دستک آسیب دیده پل سوم بشار اقدام شود.

فیلی تصریح کرد: علاوه بر بازدید و بررسی، باید کلیه مستندات، نقشه های اجرایی و سوابق موجود ارائه، تشکیل جلسات کارشناسی فنی و اجرایی عملیاتی شده و گزارش نهایی به دبیرخانه شورای فنی در راستای اقدام قانونی منعکس شود .

به گزارش ایسنا، فاز اول پل سوم بشار یاسوج که کمتر از پنج ماه از زمان بهره برداری آن پس از ۱۶ سال می گذرد، در پی بارندگی های اخیر بخشی از دستک دهانه این پل تخریب شده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: