• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-2587-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

آیین دو سالانه انتخاب کتاب کهکیلویه و بویراحمد برگزار می‌ شود

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آیین دو سالانه انتخاب کتاب سال استان کهکیلویه و بویراحمد بهمن­ ماه ٩٧ در یاسوج برگزار می‌شود .

رضا خردمند افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهکیلویه و بویراحمد با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه خانه کتاب ایران، و انجمن اهل قلم کهگیلویه و بویراحمد، در راستای ارج نهادن به تلاش و کوشش نویسندگان،‌ پژوهشگران، مترجمان، مصححان، مصنفان و پدیدآورندگان آثار مکتوب، آیین دو سالانه انتخاب کتاب سال استان کهکیلویه و بویراحمد را در بهمن­ ماه ١٣٩٧ برگزار می‌کند .

وی اظهار کرد: همه نویسندگان و محققان داخلی و خارجی که آثاری را از دی‌ماه ١٣٩٥ تاکنون دربارۀ استان کهکیلویه و بویراحمد منتشر کرده اند و نویسندگان بومی استان که از تاریخ یاد شده آثاری را در هر زمینه‌ای منتشر کرده‌اند می توانند آثار خود را به دبیر خانه  این آیین ارسال کنند .

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: نویسندگان غیر بومی که در زمان خدمت خود در استان کهکیلویه و بویراحمدآثاری را منتشر کرده‌اند نیز می توانند آثار خود را برای شرکت در دوسالانه آیین انتخاب کتاب سال استان کهکیلویه و بویراحمد ارسال کنند .

خردمند تصریح کرد: آثاری که از دی ماه ١٣٩٥ تاکنون درباره استان کهکیلویه و بویراحمد از سوی نویسندگان و پژوهشگران داخلی و خارجی به رشته تحریر درآمده و منتشر شده اند و آثاری که از  دی‌ماه ١٣٩٥ تاکنون از سوی نویسندگان بومی استان و درباره موضوعات گوناگون وفق مقررات چاپ کتاب به رشته تحریر درآمده و منتشر شده اند،  در این دوره مورد داوری قرار می گیرند .

وی ادامه داد: ارسال ٣ نسخه از هر عنوان اثر به دبیرخانه دوسالانه آیین انتخاب کتاب سال کهکیلویه و بویراحمد الزامی است .

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار تا ٢٥ دی سال جاری است و بررسی و داوری آثار ارسالی نیز از اول تا هشتم بهمن ماه ٩٧ داوری خواهند شد .

خردمند بیان کرد: آیین پایانی و معرفی آثار برگزیده،دو سالانه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در دهه سوم بهمن‌ماه ٩٧ برگزار می شود .

وی اضافه کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی یاسوج، میدان معلم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، واحد نشر ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ٠٩١٧١٤٨٥٨٩٩ تماس بگیرند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: