• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-2487-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

جدول برنامه اجراهای سی‌امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

8 اثر راه یافته به سی‌امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد از 28 آبان در یاسوج به روی صحنه می روند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد بنا به اعلام دبیرخانه سی‌امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد، این جشنواره از روز دوشنبه 28 تا 30 آبانماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این خبر، نمایشهای "اوراد بادهای وحشی سرکش" به کارگردانی محمود خرم آزادی از یاسوج «پلاتو زنده یاد حسین پناهی»، نمایش "زُل زدن با دوربین شکاری به تاریخ" به کارگردانی صابر محمدی از گچساران «تالار هنر»، نمایش "سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می خندید" به کارگردانی داوود پارسا از گچساران«پلاتو زنده یاد حسین پناهی» و نمایش"گلزخم" به کارگردانی نرگس رسالتی از دهدشت «پلاتو سید یونس آبسالان»  در روز اول جشنواره اجرا خواهند شد.

همچنین، نمایش"فصل سرد گرمسیر" به کارگردانی اعظم فرزین از گچساران«پلاتو زنده یاد حسین پناهی»، نمایش "مرگ مخترع" به کارگردانی حمزه نام آور از دهدشت«تالار هنر»، نمایش "در اتاق باد می وزد" به کارگردانی علی عبدیانی از یاسوج«پلاتو زنده یاد حسین پناهی» و نمایش "گلزخم" به کارگردانی نرگس رسالتی از دهدشت «پلاتو سید یونس آبسالان» در روز دوم جشنواره اجرا می شوند.

گفتنی است، در روز سوم و پایانی سی‌امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد نمایش "دوک" به کارگردانی مسلم نارکی از گچساران «پلاتو زنده یاد حسین پناهی به صحنه خواهند رفت و ساعت 15 همانروز مراسم اختتامیه در تالار هنر برگزار می شود.

براساس این گزارش، جلسات نقد و بررسی آثار اجرا شده در جشنواره پایان هر روز در سینما تک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط "حمید صفایی و اردوان زینی سوق" برگزار خواهد شد.

طبق اعلام دبیرخانه سی‌امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد، روز چهارشنبه کارگاه ادبیات نمایشی رضا گشتاسب ساعت 8 تا 10 صبح در محل سینما تک برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، سی امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد از 28 تا 30 آبان ماه جاری با دبیری سید مجید پرهیز در یاسوج برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: