• چهارشنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1784-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نخستین مرحله توزیع سبد غذایی خانوارهای کم بضاعت در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر رفاه و امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین مرحله توزیع سبد غذایی خانوارهای کم بضاعت در استان آغاز شد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد طهمورث داستان در جمع خبرنگاران افزود: مشمولان دریافت نخستین مرحله توزیع سبد غذایی به فروشگاههای زنجیره ای مراجعه کنند .

وی اظهارکرد: این بسته غذایی برای اقشار محروم و کم در آمد جامعه پیش بینی شده است و شامل مایحتاج غذایی همچون برنج، تخم مرغ، گوشت قرمز، گوشت مرغ، روغن، حبوبات و لبنیات است .

مدیر رفاه و امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این سبد غذایی برای خانواده‌های برای خانوارهای پنج نفر به بالا ۳۰۰هزار تومان، برای خانواده یک نفره ۱۰۰هزار تومان، برای خانواده های دو نفره ۱۵۰ هزار تومان، برای خانواده های سه نفره ۲۰۰ هزار تومان و برای خانواده های چهار نفره ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود .

داستان با بیان اینکه فروشگاهها برای تحویل کالاها و اقلام حمایتی هیچگونه مبلغ و یا کارمزدی دریافت نمی کنند، اضافه کرد: این بسته ها برای مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی از دیروز آغاز شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: