• چهارشنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1684-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ضرورت توزیع گوشت مرغ منجمد به شکل روزانه در کهگیلویه و بویراحمد

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: توزیع گوشت مرغ منجمد به شکل روزانه در استان ضروری است .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد جعفر گوهرگانی در نشست ستاد تنظیم بازار استان، با انتقاد از عملکرد شرکت پشیبانی دام در تامین گوشت منجمد مرغ بازار استان، دانشگاه، اداره زندان و مراکز آموزشی شبانه روزی، افزود: ما در این راستا به شکل متعدد نامه نگاری کرده ایم که تامین گوشت منجمد اداره زندان ها و دانشگاه به شکل روزانه محقق شود و پاسخ مطلوبی به این مهم داده نشده است .

وی با بیان اینکه متولیان از ذخیره سازی ۱۸۵ تنی گوشت مرغ منجمد خبر می دهند و از طرفی توزیعی در این بخش انجام نشده است، اظهارکرد: شرکت پشیبانی دام موظف است که توزیع روزانه گوشت منجمد را داشته باشد .

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سیاست گذاری دولت بر توزیع روزانه با پوشش تنظیم بازار است و باید تامین نیاز جامعه هدف هرچه سریعتر اجرایی شود .

گوهرگانی خواستار نظارت بازرسین صنعت و معدت و تعزیرات حکومتی بر نحوه عملکرد توزیعی شرکت پشیبانی دام شد و تصریح کرد: باید پوشش تامینی مناسب گوشت مرغ منجمد با قیمت خریداری شده توسط شرکت را داشته باشیم .

وی با اشاره به تنظیم بازار در حوزه لاستیک های سبک و سنگین، ادامه داد: توریع لاستیک با پوشش تمام نقاط استان و مشخص شدن مراکز توزیع با اطلاع رسانی مناسب در بخش لاستیک با توزیع دولتی ضروری است .

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد همچنین در ابتدای جلسه با انتقاد از عدم حضور برخی از مدیران دستگاه ها و تاخیر در برگزاری جلسه، بر حضور مدیران دستگاه های متولی و نظم در برگزاری جلسات تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: