• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-3214-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

شهردار:

راه اندازی مرکز مانیتورینگ یاسوج در صورت تامین اعتبار

شهردار یاسوج گفت: زیرساخت‌های لازم در این شهر برای ایجاد و راه اندازی پایش تصویری فراهم بوده و تنها مشکل اعتبار داریم .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد نستهن مقدم در جمع خبرنگاران، افزود: زیرساخت‌های ایجاد مرکز مانیتورینگ در شهر یاسوج فراهم بوده و در صورت تامین اعتبار در کمترین زمان ممکن راه اندازی می‌شود .

وی از اختصاص 40میلیون تومان اعتبار از محل ماده 23به شهرداری یاسوج خبر داد و اظهارکرد: با این اعتبار نمی‌توان دوربین عکاسی خرید و متولیان امر باید بدانند برای پایش تصویری شهر 5 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم .

شهردار یاسوج خاطرنشان کرد: در این طرح کنترل ترافیک و تخلفات مکانیزه بوده و پایش تصویری ترافیک نیز ۲۴ ساعت شبانه روز  انجام می شود .

مقدم بر تعامل همه نهادهای مرتبط در راستای اجرای این طرح تاکید و تصریح کرد: با اجرای این طرح تخلفات درون شهری کاهش یافته و قانونمداری در رانندگی نهادینه خواهد شد .

وی فرهنگ استفاده از پل هوایی در شهر یاسوج نامطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: پل‌های هوایی نصب شده در برخی خیابان‌ها پر تردد شهر به نوعی بلا استفاده مانده به گونه‌ای که تنها خودم از پل هوایی نصب شده در کنار شهرداری در روزهای جلسات استانداری استفاده می‌کنم .

شهردار یاسوج بیان کرد: یکی از مهمترین دلایل عدم استفاده از پل هوایی در یاسوج نبود پل مکانیزه بوده که در این راستا مکانیزه کرده دو پل را در اولویت کاری قرار داده‌ایم .

مقدم با اشاره به اجرای طرح سه شنبه بدون خودرو در هفته گذشته عنوان کرد: اجرای منظم این برنامه با همکاری تشکل های مردم نهاد و سایر دستگاهها می تواند کمک شایانی در راستای فرهنگ سازی استفاده از وسایل سازگار با محیط زیست کند .

وی با اشاره به تدوین طرح جامع ترافیکی شهر یاسوج اضافه کرد: طرح جامع ترافیک شهر یاسوج تدوین و در حال اجرا بوده و به نوعی 18 سال آینده را پوشش می‌دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: