• جمعه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-885-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

امام جمعه موقت یاسوج:

دشمنان اسلام در فضای مجازی دنبال باورزدایی هستند


امام جمعه موقت یاسوج گفت: دشمنان اسلام در فضای مجازی دنبال باورزدایی در خصوص اربعین حسینی هستند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام سید فرج الله موسوی اعظم روز جمعه، ۱۸ آبان ماه ۹۷ در خطبه های نماز جمعه یاسوج با اشاره به باور زدایی ها دشمنان اسلام از گذشته تا کنون و مطرح شدن برخی مسایل در خصوص پیاده روری اربعین حسینی که چرا این همه هزینه می شود، افزود: دشمنان اسلام در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی دنبال باور زدایی هستند و باورهای مردم را زیر سوال می برند و مورد هجمه قرار می دهند که مردم مسلمان بیدار و آگاه باشند و تحت تاثیر این افراد قرار نگیرند.
وی اظهارکرد: مسلمانان، غیر مسلمانان، کودک، پیر، جوان و مرد و زن در گردهمایی و حماسه ای بزرگ و جهانی راهپیمایی اربعین حسینی شرکت می کنند.
امام جمعه موقت یاسوج خاطرنشان کرد: برخی ها بعنوان خدام با عشق و ارادت به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی کردند و این حرکت ها باید زنده شوند.
حجت الاسلام موسوی اعظم تصریح کرد: تمامی توطئه های آمریکای جنایتکار و خبیث یکی پس از دیگری خنثی می شود ، گرچه خودش را داعیه دار حقوق بشر می داند اما ۱۱۰میلیارد دلار اسلحه به عربستان سعودی و امارات می فروشد تا کشورهای اسلامی بخصوص یمن و سوریه را از بین ببرد.
وی ادامه داد: آمریکا سرمایه عربستان سعودی را همچون گاو شیرده می دوشد و هزینه می کند تا داعش به جان کشورها و ملتهای اسلامی از جمله سوریه، افغانستان، ایران اسلامی، یمن، عراق، لبنان و پاکستان بیندازد و منجر به کشتار مسلمان شود .
امام جمعه موقت یاسوج عنوان کرد: هدف آمریکای جنایتکار از جنگ نیابتی در کشورهای اسلامی نه تنها مردم بلکه اسلام ستیزی است.
موسوی اعظم با اشاره به آغار ماه ربیع الاول و تبریک این ماه بیان کرد: هجرت نبی مکرم اسلام اسلام(ص) از مکه به مدینه منوره و همچنین فداکاری امام امیرالمومنین علی علی(ع) که نقشه قتل پیامبر را خنثی کرد و "لیله المبیت" است، از رویدادهای این ماه است.
وی با بیان اینکه مساجد باید رونق داشته باشند، تاکید کرد: مسجد می سازیم و نماز هم می خوانیم اما مسجد رونقی ندارد، ساخت حسینیه را نفی نمی کنم و نمی گویم که حسینیه نسازیم اما ثواب ساخت مسجد با حسینیه قابل مقایسه نیست و اگر مسجد ساخته می شود باید رونق داشته باشد.
امام جمعه موقت یاسوج با اشاره به دهه وقف که از ۱۵ تا ۲۴ آبان ماه نامگذاری شده است، اضافه کرد: وقف در هر زمینه ای باشد باید در جهت نیت واقف هزینه شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: