• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-3490-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اجرای فاز دوم جاده کمربندی گچساران با بیش از 58میلیارد ریال

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گچساران گفت: : فاز دوم جاده کمربندی دوگنبدان با اعتباری بالغ بر 58 میلیارد و 462 میلیون  ریال آغاز شده است.

" اسماعیل احمدی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: فاز دوم پروژه جاده کمربندی شهرستان گچساران پس از یک توقف آغاز شده است.

وی بیان کرد: فاز دوم جاده کمربندی شهرستان گچساران با اعتباری بالغ بر 58 میلیارد و 462 میلیون و 970 هزار و 961 ریال آغاز شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گچساران تصریح کرد: فاز دوم این پروژه به طول 2.5 کیلومتر است که اجرای آن طبق قرارداد 12 ماهه خواهد بود.

احمدی عنوان کرد: از مشخصات  فاز دوم این پروژه می توان به چهار دستگاه پل دهانه ۱۲ متری، یک دستگاه پل با ۳ دهانه ۸ متری، دو ۲ دستگاه پل ۳ متری روی لوله های گفت و گاز اشاره کرد.

وی ادامه داد: پروژه جاده کمربندی شهرستان گچساران از سال 81 آغاز شد که در فواصل مختلف به دلیل معارضات اجتماعی و عدم تخصیص بودجه متوقف شده بود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: این پروژه جمعا به طول 7 کیلومتر است که در فاز دوم آن 2.5 کیلومتر آماده و پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

احمدی بیان کرد: با تکمیل فاز دوم پروژه جاده کمربندی گچساران محور از تقاطع جاده آبشیرین به تقاطع غیر همسطح بهشت زهرا در این شهرستان متصل می شود.

وی اضافه کرد: تا کنون بالغ بر 70 میلیارد ریال برای پروژه جاده کمربندی گچساران هزینه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: