• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-2390-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار توجه ویژه مدیرعامل بانک سپه نسبت به اعطای اعتبارات شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار توجه ویژه از مدیرعامل بانک سپه کشور نسبت به اعطای اعتبارات برای این استان شد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد، علی محمد احمدی در ديدار با رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک سپه کشور و معاون عمراني وزارت كشور و رييس سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور در خصوص بررسي وضعيت شهرداريهای استان ضمن تقدیر از مدیرعامل بانک سپه و حمایت این بانک از سرمایه گذاران و طرحهای شاخص استان از مدیرعامل بانک سپه کشور خواست در خصوص اعطای اعتبارات توجه ویژه به استان کمتربرخوردار کهگیلویه و بویراحمد داشته باشند.
احمدی به طرحها و پروژه های نیمه تمام استان اشاره کرد و گفت: در صورت کمکهای اعتباری و تزریق و تخصیص منابع می توان در بازه زمانی مشخصی طرحها را به بهره برداری رساند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: رضایتمندی مردم از نظام و انقلاب در گرو پاسخ مناسب و مطلوب به مطالبات و خواسته های آنان است.
احمدی در این دیدار منابع اقتصادی ذخایر صنعتی و معدنی و صنعت گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد را از ظرفیت های استان دانست و خواستار حضور و تبادل صنعتگران و سرمایه گذاران دانست.
مدیرعامل بانک سپه از پیگیری های استاندار کهگیلویه و بویراحمد تقدیر کرد و گفت: حمایت‌های بانک سپه از طرحها و پروژه های استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تعیین تکلیف راههای روستایی و آسفالت معابر و گرفتن قیر، بررسی وضعیت شهرداری های استان و کمکهای اعتباری و تزریق بودجه ،کمک به طرح‌های نیمه تمام و البته سامان بخشی طرحهای روستایی از جمله مسائل مورد مذاکره با معاون وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بود.
احمدی بیان کرد: وی نیز ضمن قول مساعد برای سفر به استان گفت؛ از هیچ تلاشی برای کمک به این استان دریغ نخواهد کرد.
وی افزود: در سفری که در آینده نزدیک به استان کهگیلویه و بویراحمد خواهم داشت تصمیمات خوبی برای استان اتخاذ خواهد شد.
همچنین استاندار در دیدار های جداگانه با سفير اسلواكي دیدار و گفتگو کرد.
سفیر اسلواکی در این ملاقات بر همکاریهای اقتصادی و استفاده از توان متقابل صنعت توریست و گردشگری تاکید کرد، مشاركت هاي اقتصادي و توسعه اي از موارد مهم مورد بحث بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: