• دوشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-484-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

حضور کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کیش

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور استان در نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کیش خبر داد .

به گزارش خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد غضنفر آرام با اشاره به جزئیات این نمایشگاه، افزود: مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در راستای اهداف و وظایف خود و معرفی فرصت‌ها و آشنایی سرمایه گذاران با ظرفیت‌های مختلف استان در نمایشگاه بین المللی کیش شرکت کرد .

وی اظهارکرد: در این نمایشگاه که استان‌های سراسر کشور و برخی از کشورهای خارجی نیز حضور داشتند، مرکز خدمات سرمایه گذاری استان غرفه‌های را در این نمایشگاه به مدت یک هفته بر پا کرد که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت .

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در این غرفه با ارائه بروشور، کاتالوگ و کتابچه‌هایی که به دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده بودند، به معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری استان پرداختیم .

آرام تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که از تمام ظرفیت‌ها برای معرفی استان بهره ببریم و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان نیز با تمام تجهیزات مدرن آماده خدمت گذاری به سرمایه گذاران است .

وی همچنین بررسی موانع راه پروژه‌های سرمایه گذاری استان را از جمله هدفگذاری ها دانست و اضافه کرد: موانع بر سر راه پروژه‌ها را همواره در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های دولتی بررسی می‌کنیم و تصمیمات لازم برای تسهیل و تسریع در روند جذب و حمایت از سرمایه گذاری در استان گرفته می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: