• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-285-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد:

همه به کمک دولت بشتابند/۱۳آبان آغازی بر پایان امپراطوری آمریکا بود

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز ۱۳آبان آغازی بر پایان امپراطوری آمریکا بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ حمید خرم دل یکشنبه، ششم آبان ماه در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با اشاره به هفته بسیج دانش آموزی و روز ۱۳ آبان، افزود: روز ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی، ظلم ستیزی، انقلابی گری و تدین مردم ایران اسلامی است.

وی اظهار کرد: مردم و مسئولان ما در این روز بزرگ حضور پرشورتر و باشکوه تر از گذشته خواهند داشت و نقش رسانه ها نیز در تبیین و نشان دادن این روز مهم محسوس است.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه آمریکا ۱۳ آبان ماه را آغاز تشدید تحریم ها دانسته است، خاطرنشان کرد: ما 40سال است که تحریم هستیم و آمریکا هر سیاستی را در پیش گرفته، شکست خورده و این به برکت انقلاب اسلامی و صدور آن است و بسیاری از کشورها در مقابل آمریکا ایستاده اند و اینها ثمره ۱۳ آبان است.

خرم دل با اشاره به برگزاری هفته بسیج دانش آموزی تصریح کرد: شهید فهمیده نماد مقاومت، ایثار و شهادت است. تقدیم ۴۴۶ شهید دانش آموز و ۹۹ فرهنگی شهید استان نشان از نقش پررنگ دانش آموزان و فرهنگیان استان در دوران دفاع مقدس است.

وی با اشاره به هدفگذاری توسعه برنامه های بسیج دانش آموزی در استان، ادامه داد: ما با حساسیت بسیج دانش آموزی را رصد می کنیم و نسبت به بهینه سازی اهداف اقدام خواهیم کرد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری ۲۱عنوان برنامه در ۱۷حوزه بسیج دانش آموزی استان خبر داد و عنوان کرد: هدفگذاری های مختلفی برای هفته بسیج دانش آموزی در استان انجام شده است.

خرم دل با اشاره به اجرای طرح "شهید بهنام محمدی" در سطح استان، تاکید کرد: این برنامه به عنوان پلی بین مدرسه، خانه و مسجد خواهد بود. ما نباید برنامه ها را در یک بعد انجام دهیم و مسجد، مدرسه و خانه به شکل تعاملی، محور فعالیت هاست.

وی با اشاره به اجرای طرح شهید بهنام محمدی، گفت: ۵۳مدرسه استان تحت پوشش این طرح  قرار خواهند گرفت و آموزش های مناسبی به نیروها و مربیان طرح داده شده است.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اردوهای راهیان نور با پوشش ۸۵۰۰ دانش آموز خبر داد و بیان کرد: در این راستا برنامه های متعددی داریم.

خرم دل با اشاره به ایام پیش رو و اربعین حسینی، اظهار کرد: اربعین حسینی نماد همدلی، اتحاد و وحدت در بین مسلمانان و شیعیان جهان اسلام است و آن چیزی که در اربعین شکل می گیرد یک کار معمولی نیست بلکه رودخانه ای خروشان است که از نجف شروع شده و به قدس ختم خواهد شد.


وی بر حضور حماسی در این همایش بین المللی تاکید و خاطرنشان کرد: پیام اربعین فراتر از جهان اسلام رفته است.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اولویت‌های امروز استان و کشور افزود: باید فرهنگ کار و اشتغال را نیز در استان ترویج دهیم .

خرم دل با بیان اینکه در دوره جدید سپاه فتح استان به دنبال ترویج فرهنگ کار و کمک و تسهیل‌گری در امر اشتغال در استان خواهد بود، اظهارکرد: از همه ظرفیت‌های سپاه فتح با همکاری سایر دستگاههای متولی برای کمک به اشتغال‌زایی در استان استفاده می‌کنیم‌ .

وی با اشاره به همکاری سپاه فتح برای ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی در مناطق مختلف و برای مستضعفین و محرومین استان با همکاری کمیته امداد تصریح کرد: وظیفه سپاه ساخت مسکن نیست اما به دلیل مشکل محرومین و نیازی که به مسکن دارند این کار با همکاری کمیته امداد انجام می‌دهد .

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در زمانه کنونی زمان کمک به دولت است و همه از جمله سپاه باید به کمک دولت بشتابند اضافه کرد: اگر در زمینه عمرانی و فرهنگی اقدامی انجام می دهیم بحث دخالت در امور نیست بلکه برای تعامل با دولت و به منظور کمک به دولت این اقدامات انجام می‌شود و سپاه کمک‌کار دولت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: