• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-185-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد:

سپاه متعلق به حزب و گروه خاصی نیست


فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره گستردگی چتر حمایتی سپاه برای مردم، گفت: سپاه متعلق به همه آحاد مردم بوده و متعلق به حزب و گروه خاصی نیست.
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ پاسدار "حمید خرم دل" در نشست پرسش و پاسخ با کارکنان این نهاد انقلابی با بیان اینکه سپاه متعلق به همه مردم است، افزود: سپاه پاسداران دارای آرمانها و اهداف مشخص است و دنبال کننده تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری است.
وی اظهار کرد: این نهاد متعلق به هیچ حزب و گروهی نبوده و بدنبال اصولگرایی و اصلاح طلبی نیست و انقلابیگری را سرلوحه همه کارهای خود می داند.
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سلامت سیاسی در این مجموعه باید مورد توجه قرار گیرد از کارکنان این نهاد در استان خواست تا همچون گذشته از ورود به گروه های سیاسی خودداری کرده و تنها به فکر خدمت به مردم باشند.
سرهنگ خرم دل تصریح کرد: احترام و خدمت به مردم و خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان خط قرمز وی است.
وی ادامه داد: تکمیل پروژه های نیمه تمام، اجرای طرح های عمرانی و زیر ساختی که توسط سپاه فتح در دست اقدام است را با کار جهادی ادامه خواهد داد.
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با تبین برخی از پروژه های زیرساختی در این نهاد اضافه کرد: تعامل سازنده بین حوزه نمایندگی ولی فقیه، حفاظت اطلاعات و فرماندهی می تواند راهگشای خدمت به مردم و رسیدن به اهداف تعالی انقلاب باشد.
گفتنی است در این نشست فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به تک تک پرسش های مطرح شده از سوی کارکنان این نهاد پاسخ داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: